“عالی ترین خبر!” بعد از گزارش ها ، شهروندان اینترنتی جشن می گیرند که آمبر شنیده شده از Aquaman 2 اخراج شده است

“عالی ترین خبر!” بعد از گزارش ها ، شهروندان اینترنتی جشن می گیرند که آمبر شنیده شده از Aquaman 2 اخراج شده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

از زمان درز نوارهای صوتی که در آن وی اعتراف کرد که به شوهر سابق خود جانی دپ ، که خود وی را به خشونت خانگی متهم کرد ، برادران وارنر خواستار حذف آمبر هرد از دنباله فیلم Aquaman شدند.

کاربران رسانه های اجتماعی پس از انتشار اخباری مبنی بر اخراج امبر هرد از دنباله فیلم Aquaman ، به وجد آمدند. بر اساس شایعات اینترنتی ، بازیگر زن پروژه را ترک کرد زیرا نتوانست بندهای بهداشتی را رعایت کند. اگرچه نه برادران وارنر و نه بازیگر در مورد این موضوع توضیحی نداده اند ، اما شهروندان اینترنتی قبلاً شروع به جشن گرفتن اخراج هرد کرده اند.

سایر کاربران گفتند که او آنچه را که سزاوار آن بود ، بدست آورد.

برخی از کاربران گفتند که حتی دنباله این فیلم را نیز تماشا می کنند که انتظار می رود در 16 دسامبر 2022 اکران شود.

بسیاری از کاربران اینترنتی جستجوی جایگزین Heard را آغاز کرده اند.

برخی به شوخی گفتند که جانی دپ باید این نقش را بدست آورد.

سایر کاربران پیشنهاد دادند که او اخراج شده است زیرا استودیو می ترسد فیلم با او رو به رو شود.

در همین حال ، یک دادخواست آنلاین که سال گذشته خواستار حذف وی از این فیلم شد ، اکنون تقریباً دو میلیون امضا جمع کرده است.

این بازیگر زن خود ادعا کرده بود که هزینه کمپین آنلاین برای برکناری وی از بازی Aquaman 2 توسط شوهر سابقش جانی دپ پرداخت شده است.

طی سه سال گذشته ، دپ و هرد درگیر یک دادگاه کثیف بودند. این موضوع پس از درخواست طلاق در سال 2016 با استناد به سو abuse استفاده در خانه آغاز شد. این زوج در همان سال به توافق رسیدند و گفتند که این ازدواج با عشق مقید بوده است و قصد ایجاد آسیب جسمی یا عاطفی وجود ندارد.

با این حال ، سه سال بعد دپ پس از نوشتن و وارد کردن دادخواست از هرد شکایت کرد واشنگتن پست که در آن او در مورد قربانی سو abuse استفاده خانگی صحبت کرد. اگرچه در این مقاله از دپ نام برده نشده بود ، اما با این وجود از سابق خود شکایت کرد و گفت روشن است که منظور او بوده است. ستاره حماسه دزدان دریایی کارائیب قاطعانه این ادعا را رد کرد و ادعا کرد که هرد خودش نسبت به او خشونت داشته است.

برای مدت طولانی ، به نظر می رسید که مردم طرف هرد هستند. با این حال ، هرچه جزئیات بیشتری در مورد رابطه آنها ظاهر شود ، واکنش زن بیشتری با آن روبرو می شود. وضعیت پس از ایمیل روزانه یک فایل صوتی از جلسه درمان زوجین بدست آورد ، که در آن زمان او اعتراف کرد که به دپ ضربه زده است.

“من نمی توانم قول دهم که همه چیز عالی خواهد بود. من نمی توانم به شما قول بدهم که دیگر جسمی نخواهم کرد. خدا من ** پادشاه گاهی اوقات خیلی عصبانی می شوم آن را از دست می دهم. من می توانم پادشاه به شما قول بدهم من شنیدم که گفت: “من همه کارها را برای تغییر می کنم. من به شما قول می دهم”.

نبرد دادگاه برای جانی دپ نقش آفرینی در حماسه Fantastic Beasts JK Rowling را هزینه کرد. پس از آن که وی یک پرونده افترا علیه ناشران را از دست داد خورشید، که وی برای داستانی از او شکایت کرد که در آن به عنوان زن کتک زن توصیف شد ، برادران وارنر از او خواستند که از نقش گلرت گریندل والد استعفا دهد.