طولی نکشید: راجر استون در آب داغ بیش از ادعای استفاده از “کم کالری N-Word” در هوا

طولی نکشید: راجر استون در آب داغ بیش از ادعای استفاده از “کم کالری N-Word” در هوا

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

معاون پیشین مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ پس از آنكه پوتوس حكم وی را به خاطر هفت مورد از شهادت كلاهبرداری و شهادت دروغین كاهش داد ، از حكم زندان رهایی یافت. ترامپ استدلال كرد كه استون به طور اشتباه متهم به پرونده ای دست ساز و سیاسی شده است.

اندکی پس از رهایی از چشم انداز پرتاب در میله های زندان برای سه سال آینده ، راجر استون ، مشاور سابق ترامپ ، بار دیگر در آب گرم فرود آمده است. با این حال ، این بار شاهد این نیستیم که او را متهم می کند ، بلکه به جای استفاده از اصطلاحاتی از قرن گذشته که از آن زمان به بعد به یک خاشقچی نژادی تبدیل شده است ، گفته می شود که موریس اوکللی ، مجری رادیو آفریقایی و آمریکایی مصاحبه کرده است به او.

این دو درمورد محکومیت استون به اتهام دست زدن و شهادت شاهد و همچنین نقش ادعایی که دوستی وی با رئیس جمهور ایالات متحده در دریافت پاکی از POTUS ایفا کرده بود ، بحث می کردند. اما در حالی که اوکللی اظهار داشت که استون ممکن است از روابط نزدیک خود با رئیس جمهور سود برده باشد ، به نظر می رسید معاون سابق ترامپ او را برای لحظه ای قطع کرد و ظاهراً شنیده می شد زمزمه ای فقط یک عبارت قابل تفکیک را تا حدی مشخص می کند.

“من نمی توانم باور كنم كه با این N * gro استدلال می كنم” این جمله ای بود كه اوكلی ادعا می كند كه او از شنیدن سنگ زمزمه استون شنیده است ، در حالی كه برخی از شهروندان اینترنتی ادعا می كنند كه قسمت اول عبارت “من احساس نمی كنم بحث كنم” با …”

اوکللی که ظاهراً نمی توانست گوش هایش را باور کند ، سعی کرد از استون بپرسید که چرا او را از این طریق خطاب کرد ، اما معاون پیشین گفت که او به سختی می تواند میزبان را بشنود و بعداً با استفاده از یک زاغه نژادی به شدت انکار کرد و به اولی گفت “شما” دوباره از ذهن خود خارج شوید “. در اظهار نظر کتبی درباره این حادثه برای رسانه رسانه ای Daily News ، استون ادعا کرد که مهندس استودیوی اوکللی ضمن بریدن فید صوتی خود ، این کلمات را گفت.

اما میزبان توضیحات استون را خریداری نکرد و اظهار داشت که “او چه چیزی را شنیده است [he] شنیدم “و دنبال کردن با” من N * GR کسی نیستم “. با وجود این ، اولی بدون ادامه مسئله در مصاحبه با استون ادامه داد.

“او من را به عنوان یک روزنامه نگار ، نه به عنوان یک حرفه ای ، و نه یک مجری رادیو ، ندید […] اما مهمترین و مهمتر از همه […] سی سال به عنوان یک حرفه سرگرمی ، بیست سال از آنها در رادیو است. “N * gro” اولین کسی بود که ابراز شد. نسخه کم کالری N-Word “، O’Kelly پس از مصاحبه در یک پست وبلاگ گفت.

این گاف متهم به بی توجهی شهروندان منتقل نشد ، بسیاری از آنها با شنیدن همان هلاکت نژادی که اولیلی انجام داد ، به سختی رفتار استون را محکوم کردند ، در حالی که فارغ از حرفه ای بودن میزبان و توانایی ادامه مصاحبه بدون در نظر گرفتن آنها.

بسیاری از توییترها اظهار داشتند که آنها از اظهارات نژادی ادعایی استون تعجب نکردند و او سخنان خود را انکار کرد ، در حالی که دیگران حتی فراتر رفتند و اظهار داشتند که فقط منطقی است که انتظار داشته باشیم چیزی از این دست از یک عضو سابق تیم دونالد ترامپ داشته باشید و ادعا کنید رئیس جمهور و وی دستیاران فقط دو طرف یک سکه هستند.

بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی نمی توانند از توجه به زمان ضعیف gaffe ادعایی استون اجتناب کنند زیرا او به تازگی رئیس جمهور به وی اعطا شده بود و سپس در وسط رسوایی دیگر زخمی شد.

با این حال ، کسانی بودند که در کنار استراتژیست سیاسی ایستادند. برخی از آنها اوکلی را مقصر دانستند که این حمله را با حملات و ادعاهای خود علیه استون به همراه داشت ، در حالی که برخی دیگر گفتند که میزبان با استفاده از رسوایی سعی در کسب برخی از امتیازات روابط عمومی دارد.

بسیاری از شهروندان ، مفهوم راجر استون را نژادپرستانه به این دلیل كه او احتمالاً از كلمه “n * gro” استفاده كرده بود ، به چالش كشیدند. آنها خاطرنشان كردند كه اين كلمه در هنگام مراجعه به آفريقاي آمريكايي ها در قرن بيستم به عنوان يك اصطلاح عادي مورد استفاده قرار گرفت و برخي سازمان ها حتي امروزه از آن به نام خود استفاده مي كنند.

برخی دیگر حتی با فرض اینکه این اصطلاح را نباید خضوع نژادی در نظر گرفت ، فراتر رفت و خواستار تصدیق مجدد آن شدند.