طرفداران K-Pop ، توییتر بمباران را با یادداشت هایی برای مخالفت با #BlackLivesMatter

طرفداران K-Pop ، توییتر بمباران را با یادداشت هایی برای مخالفت با #BlackLivesMatter

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/106968/62/1069686236_0:22:1200:697_1200x675_80_0_0_3c7c95249907c713ed449b30e1507fe8.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202006051079527356-k-pop-fans-bombard-twitter-with-memes-to-wreck-opposition-to-blacklivesmatter/

بسیاری از نوازندگان کره جنوبی ، از جمله گروه پسر BTS ، پیش از این آشکارا خشونت و غارت مداوم در ایالات متحده را محکوم کردند ، در حالی که هنوز هم از جنبش مبارزه با تعصبات نژادی در کشور ابراز حمایت می کردند. اما ممکن است طرفداران آنها تازه کار خود را به سطح بعدی برسانند.

طرفداران K-pop در سراسر جهان طی چند روز گذشته با فیلم ها ، عکس ها و آهنگ های گروه موسیقی و خوانندگان مورد علاقه خود در حمایت از اعتراضات مداوم در ایالات متحده ، اما به روشی بسیار عجیب و غریب ، توییتر را آب گرفتند.

نوشته های BTS و NCT U ، رپ ریوئین و بسیاری دیگر از هنرمندان کره جنوبی با هشتگ #WhiteLiveMatter ، شیرین کاری مخالف برای جنبش #BlackLivesMatter ، برچسب گذاری شد. اما این بدان معنا نیست که K-popers مخالف یک کارزار ضد نژادپرستانه در ایالات متحده بودند – در واقع این درست برعکس بود.

هواداران ظاهرا از هشتگ برای غرق کردن هرگونه محتوای توهین آمیز “نژاد پرستی” که با آن استفاده می کرد ، استفاده می کردند. هنگام کلیک بر روی هشتگ ، یک ناظر جریانی از عکس ها و یادداشت ها با برجسته ترین ستاره های K-pop را برای حمایت از اعتراضات پیدا می کند.

این هشتگ به زودی به بالای توییتر آمریکایی صعود کرد ، اما برخی هنوز هم در این تصور که تصاویر نوازندگان کره ای ابزاری مناسب برای بازتاب مخالفت با به اصطلاح “امتیاز سفید” در ایالات متحده است ، شک و تردید داشتند.

روز پنجشنبه ، یکی از داغترین گروه های مد روز کره جنوبی ، BTS ، در حمایت از کارزار تبعیض ضد نژادی در پی کشته شدن یک شهروند آمریکایی آفریقایی تبار در بازداشت پلیس مینیاپولیس بیانیه رسمی داد.

دومی متعاقباً ناآرامی های ملی را در ایالات متحده برانگیخت و بیرحمانه اجرای قانون در این کشور را برجسته و شکایت های طولانی را باز کرد. BTS خشونت هایی را که بیش از یک هفته در این کشور به وجود آمده است ، محکوم کرد ، با این که غارتگران و آشوبگران در بسیاری از نقاط به خیابان ها رفتند و به املاک در شهرهای مهم آمریکایی آسیب رساندند.