طرفداران هندی Beyonce ترانه بالیوود “نژادپرستانه” را دوست دارند و او را با یک بازیگر زن پوست زیبا مقایسه می کنند

طرفداران هندی Beyonce ترانه بالیوود “نژادپرستانه” را دوست دارند و او را با یک بازیگر زن پوست زیبا مقایسه می کنند

جهان

URL کوتاه دریافت کنید

بیانسه مدتهاست که بخاطر ارتقا pr غرور سیاه و مثبت بودن بدن مورد ستایش قرار گرفته است. آهنگ جدید بالیوود که در متن خود از او نام می برد ، ضربه ای به موضع خواننده در برابر تبعیض تلقی می شود.

طرفداران هند از خواننده برجسته بیانسه برای آهنگ آینده فیلم بالیوود با عنوان ‘Beyonce Sharma Jayegi’ عذرخواهی می کنند ، و آن را به دلیل متن “جنسیتی” و “نژادپرستانه” انتقاد می کنند.

شماره رقص پپی ، با حضور آنانیا پاندای بازیگر بالیوود و ایشان شان بازیگر ، ایشان خطر ، بخاطر متن ترانه اش در آب گرم است و نشان می دهد بیانسه باید شرم کند که به اندازه بازیگر این آهنگ منصف نباشد.

شعرهای بحث برانگیز به صورت “Oh tujhe dekh ke goriya، Beyonce sharma jayegi” که ترجمه می شود “پس از نگاه کردن به شما زن جوان ، بیانسه احساس خجالتی / شرمندگی می کند”.

طرفداران بیانسه با زدن دکمه “دوست نداشتن” در ویدیوی Youtube این آهنگ که در 7 سپتامبر منتشر شد ، در حال وزن گرفتن هستند. این آهنگ بیش از 490،000 دوست نداشتن و 60،000 پسندیدن دارد.

دیگران در توییتر علنی شدند تا این آهنگ را بخاطر تبلیغ آشکار تبعیض نژادی و مبتنی بر رنگ پوست (رنگ آمیزی) مورد تمسخر قرار دهند ، که به عقیده بسیاری در کشوری که افراد با پوست سبک تر ، از لحاظ تاریخی از قشرهای دارای امتیاز بیشتری برخوردار هستند ، مسئله ساز است.

چندین اشاره کردند که بیانسه زنان آسیای جنوبی را در موسیقی ویدیوی خود “Brown Skin Girl” به منظور ارتقا. نمایندگی فراگیر ، نشان داد.

با این حال ، برخی از کاربران توییتر استدلال کردند که کلمه “goriya” به راحتی برای اشاره به دختر به عنوان “دختر زیبا” و نه به عنوان “دختر جوان” استفاده می شود.

بالیوود یک صنعت سینمایی 2.4 میلیارد دلاری است که مخاطبان زیادی دارد و بازنمایی آن از فرهنگ هند از طریق فیلم ها و ترانه ها مورد توجه قرار گرفته است.

پیش از این چندین بازیگر مانند پریانكا چوپرا جوناس و دیشا پاتانی متهم شده بودند كه ضمن حمایت از جنبش Black Lives Matter در ایالات متحده ، كرم های انصاف را تأیید كرده اند. آنها را “منافق” صدا می کردند.