طرفداران شاد در نقش ریحانا ، ASAP راکی ​​گزارش می دهند که پس از ماه ها حدس و گمان قرار می گیرند

طرفداران شاد در نقش ریحانا ، ASAP راکی ​​گزارش می دهند که پس از ماه ها حدس و گمان قرار می گیرند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ریری و راکی ​​اخیراً در یک مجموعه ویدیویی دو بخشی برای Vogue و GQ ظاهر شده اند ، اما این کلیپ بی وقفه عاشقانه Fashion Killa از سال 2013 بود که بسیاری از مشترکان و طرفداران آنها فوراً آن را به یاد می آورند.

خواننده ریحانا شروع به بیرون رفتن با خواننده رپ ASAP Rocky کرده است ، مردم گزارش دادند که منبع خود را جمع می کند ، زیر سایه شایعات و پیش فرض های ناشی از همکاری حرفه ای اخیر این دو ، خط و نشان می کشد.

©
عکس AP / جوئل سی رایان

ریحانا هنگام ورود به مراسم اکران فیلم ‘Ocean’s 8’ در مرکز لندن ، چهارشنبه 13 ژوئن 2018 برای عکاسان ژست می گیرد

دومی ، همانطور که به نظر می رسد ، باید به یک عاشقانه واقعی تبدیل شده باشد.

در ماه ژوئیه ، خواننده و بازیگر متولد بارباد ، که گفته می شود اخیراً از دوست پسر دیرینه خود ، حسن جمیل کارآفرین سعودی جدا شده است ، شروع به کارزار Fenty Skin خود کرد ، که به نظر می رسید برجسته راکی ​​است.

©
AP Photo / Owen Sweeney

ASAP ROCKY در یک مسابقه بالتیمور

از آنجایی که این زوج یک ماه بعد برای شرکت Rihanna یک تور تبلیغاتی آغاز کردند ، هر دوی آنها در مجموعه های ویدیویی Vogue و GQ حضور داشتند ، طرفداران پیش از این معتقد بودند که در رابطه با روابط کاری آنها شیمی خاصی بین آنها وجود دارد.

این دو در سال 2013 در ویدیوی Rocky’s Fashion Killa نیز مشهور بازی کردند.

با این حال ، هنگامی که شایعات مربوط به عاشقانه افراد مشهور برای اولین بار شروع به چرخیدن کرد ، منبعی برای ای! اخبار پاسخ گفت که آنها فقط “پاتوق” بودند.

این منبع گفت: “ریحانا مجرد است. او فقط از یک رابطه طولانی و شدید با حسن خارج شد. او می خواهد مجرد باشد و قرار نیست به چیزی بپرد”. “او در حال ملاقات با ASAP Rocky است ، اما با او قرار نمی گذارد”.

از آن زمان اوضاع به راحتی می توانست تغییر کند و طرفداران برای ارسال نظرات خود به توییتر می روند. اتفاقاً انگار عده کمی تعجب کرده بودند که عجله کردند و بهترین آرزوها را برای آنها داشتند و اصرار داشتند که برای همدیگر باشند.

برخی از آنها خواننده رپ دیگری را معرفی کردند ، Drake ، که Riri قبلاً – بی سر و صدا – حداقل به مدت سه سال با او ملاقات می کرد ، در حالی که این دو در مورد رابطه خود پس از جدایی در سال 2018 گفتگو کردند: