طرفداران جانی دپ در جنگ توییتر با امبر هرد در حالی که او را به ‘دروغ و دستکاری’ متهم می کنند

طرفداران جانی دپ در جنگ توییتر با امبر هرد در حالی که او را به ‘دروغ و دستکاری’ متهم می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/08/1081089959_0:48:2000:1173_1200x675_80_0_0_7f3acc3400e4ba14b66c854bfc6ca91e.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011081081090282- johnny-depp-fans-in-twitter-war-with-amber-heard-as-the-y- آنها- از-برای-قوانین-و-دستکاری ها /

روز دوشنبه ، دادگاهی در انگلیس با رد خواستار افترا John جانی دپ ، از پاك كردن ستاره هالیوود از برچسب “همسر زن” كه سان در مورد ادعای سو abuse استفاده خانگی دپ از همسر سابق ، امبر هرد ، خودداری كرد ، خودداری كرد.

هواداران جانی دپ پس از اینكه ستاره فیلم آمریكایی نبرد افترا در دادگاه خود را علیه همسر سابق خود از دست داد ، كه قبلاً در مورد واشنگتن پست که در آن او در مورد قربانی شدن خشونت خانگی صحبت کرد.

در یک جنگ آشکار توییتر با هرد ، آنها او را “فراموشکارترین بازیگر” و “شرمساری برای زنان قدرتمند” توصیف کردند ، در حالی که یک شهروند اینترنتی انگشت خود را به “دروغ ها و دستکاری های” ستاره “آکوامن” نشان داد.

کاربر دیگری خواستار امضاهای بیشتر برای دادخواست آنلاین موسوم به “حذف امبر هرد از آکوامن 2” شد.

در همین حال ، دپ فاش کرد که پس از تصمیم دادگاه انگلستان در رد دعوی افترا که وی برای لغو برچسب “همسر کتک” به او داده شد ، از او خواسته شد که از نقش گریندل والد در حق رای دادن فیلم Fantastic Beasts استعفا دهد. خورشید.

ستاره هالیوود با ابراز تشکر از هواداران خود برای حمایت از آنها ، تأیید کرد که با کناره گیری از سمت گریندل والد موافقت کرده است و افزود که قصد دارد به رای دادگاه انگلیس اعتراض کند.

هرد در شهادت خود در دادگاه عالی لندن در ماه ژوئیه ادعا کرد که دپ بارها تهدید به مرگ او کرده است ، اتهاماتی که این بازیگر 57 ساله را رد کرد و آن را “بیمار و کاملاً غیر واقعی” رد کرد.

وی اصرار داشت که این هرد بود که نسبت به او خشونت نشان داد ، زیرا تیم حقوقی وی را به ساخت جراحات و شکایت های خود متهم کرد.