طرح Biden COVID-19: به چه کسی کمک می کند و کافی است؟

طرح Biden COVID-19: به چه کسی کمک می کند و کافی است؟

آیا کنگره از تریلیون هایی که بیدن می خواهد در برنامه جدید امداد COVID-19 مشخص شود ، عبور می کند و چه سد راه هایی در پیش است؟

کاریکاتوریست و ستون نویس تحریریه برنده جایزه تد رال، به ما می پیوندد و در مورد جو بایدن خواستار اقدام سریع درمورد لایحه تسکین COVID می شود که هفته آینده وارد دفتر می شود. بایدن دیروز طرح امداد خود را در حدود دو تریلیون دلار ارائه داد. این شامل پرداخت های 1400 دلاری به آمریکایی ها برای تکمیل پرداخت های 600 دلاری است که قبلاً پرداخت شده است. این برنامه همچنین مزایای بیکاری را برای میلیون ها نفری که در طول بحران کار خود را از دست داده اند ، افزایش می دهد. بایدن گفت که طرح وی پلی را به طرف دیگر بیماری همه گیر ایجاد می کند تا مطمئن شود ملت قدرتمندتر و از امنیت بیشتری برخوردار است.

دکتر مارگارت گل، یکی از بنیانگذاران مقاومت مردمی و مدیر سلامت بیش از سود برای همه ، به ما پیوست تا درباره حقیقت شماره اعداد ناشی از COVID-19 بحث کنیم. تعداد مرگ ثبت شده از بیماری همه گیر Covid-19 از روز پنجشنبه در سراسر جهان نزدیک به 2 میلیون نفر است. اما اکنون یک مطالعه جدید وال استریت ژورنال ادعا می کند که میزان واقعی بسیار بدتر است. بر اساس این مطالعه ، بر اساس تجزیه و تحلیل داده های 59 کشور و حوزه های قضایی ، بیش از 2.8 میلیون نفر بر اثر بیماری همه گیر جان خود را از دست داده اند. متخصصان بهداشت عمومی بر این باورند که بسیاری از موارد مرگ و میر بیشتر ، اگرچه بیشتر موارد ، مستقیماً با این بیماری در ارتباط بوده اند ، خصوصاً در اوایل همه گیر همه گیر هنگام آزمایش پراکنده. برخی از این مرگ های مازاد ناشی از عواملی غیرمستقیم ، ناشی از اختلالات بهداشتی ، اجتناب از بیمارستان و سایر موارد بود.

آماندا هورون، دانشیار علوم اجتماعی میان رشته ای ، در دانشگاه ناحیه کلمبیا و نویسنده “حکاکی از عوام: تعاونی های سازماندهی مسکن و مسکن در واشنگتن دی سی” ، برای بحث در مورد بسته محرک پیشنهادی COVID جو بایدن به ما پیوست. ما در مورد معنای بیکار شدن میلیون ها آمریکایی ، معنی واکسن COVID صحبت کرده ایم و اکنون به بررسی معنی آن برای اجاره کنندگان و اخراج های احتمالی می پردازیم.

چاک مودیانو، روزنامه نگار عدالت و نویسنده ورزش در Deadspin و شان مایکل لاو، بنیانگذار و مدیر مسئول Black House News ، به ما پیوست تا در مورد آخرین اقدامات خاموش کردن DC قبل از مراسم تحلیف ریاست جمهوری هفته آینده و اقدامات امنیتی برای ادامه کار بحث کنیم. ما همچنین در مورد اینکه چرا جناح راست می ترسند اعتراف کنند که کسانی بودند که هفته گذشته به پایتخت حمله کردند و اخبار منتشر شده از سیب بزرگ دادستان کل نیویورک لتیتیا جیمز پرونده ای را علیه اداره پلیس نیویورک و نیویورک تشکیل داد صحبت خواهیم کرد شهر ادعا کرد که مقامات در اعتراضات عدالت نژادی تابستان از زور بیش از حد استفاده کرده اند.

رون پلاكونه، کمدین و مجری برنامه “اخبار خود را با رون مطلع کنید” ، برای بخش آخر هفته ما به ما می پیوندد و در آنجا کسانی که این هفته تلاش زیادی انجام داده اند و باید آخر هفته را تعطیل کنند ، برجسته می کنیم.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم