طبق گزارش ها ، کیم کارداشیان می ترسد از کانی وست ممکن است به پایین راک زده باشد

طبق گزارش ها ، کیم کارداشیان می ترسد از کانی وست ممکن است به پایین راک زده باشد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/07/10/1079898620_0:0:2482:1398_1200x675_80_0_0_e2f2fd3ad242b1003b42f4b4823b5e2b.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202007291080005991-kim-kardashian-reportedly-fears-kanye-west-may-have-hit-rock-bottom-/

طی چند هفته گذشته ، کانی وست از زمان اعلام خبر پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده ، عناوین اصلی را بدست آورده است. اما تاکنون پیشنهاد ریاست جمهوری کمتر از یکنواخت پیش رفته است ، زیرا در اولین دوره تبلیغات انتخاباتی خود ، اجاره توییتر ، و معالجه پزشکی متصور شده بود ، یک ذره ذره درگیر عمومی شد.

یک هفته پس از ذکر واقعه ، کیم کارداشیان ، ستاره تلویزیون واقعیت ، از اختلال دو قطبی کانی وست خبر داد ، طبق گزارش های رسانه ها ، او می ترسید که رپر آمریکایی با توجه به قسمت های اخیر وی ، در پایین رک قرار بگیرد. آن را به عنوان “بدترین اپیزودی که تا به حال داشته است” توصیف کرده است.

یک وب سایت به نام Page Six ، به نقل از منابعی گفته است که کیم در مورد اختلال دو قطبی کانی آگاهی داشته است و برای حمایت از او و محافظت از او و بچه هایشان بسیار خصوصی کار کرده است. بنا بر این گزارش ، وی می ترسد كه او احتمالاً باید قبل از آنكه از خواب بیدار شود ، به پایین صخره برخورد كند و متوجه شود كه چه كاری كرده است.

اولین راهپیمایی مبارزات انتخاباتی Kanye توسط ذوب آهن مشخص شد ، افشاگری هایی درباره زندگی شخصی وی ، از جمله بحث وی با کیم در مورد سقط جنین فرزند اولشان. پس از آن سخنان جنجالی درباره کیم و مادرزاده وی در توییتر دنبال شد. مغول موسیقی Kanye ، که همچنین اعلام کرد که در تلاش است تا از کیم طلاق بگیرد ، بعداً از توئیتهای خود عذرخواهی عمومی کرد.

در همین حال ، کیم در تلاش است تا کنترل خسارت را انجام دهد. وی در یک سری از داستانهای اینستاگرام ، مبارزه کانی را با اختلال دو قطبی فاش کرد و مبارزه خانواده را با یکی از اعضای مبتلا به بیماری روانی در میان گذاشت.