طبقه حاکم که برای تقسیم و فتح معترضین ، ورزشکاران اعتصابی کار می کند

طبقه حاکم که برای تقسیم و فتح معترضین ، ورزشکاران اعتصابی کار می کند

RNC قصد دارد تا حومه نشینان سفیدپوست را متحد کند. اعتصابات ورزشی ، درک بی تفاوتی از ورزشکار را خرد می کند. دولت بولیوی ، پلیس از خشونت غافل می شود

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند تد رال، کاریکاتوریست و ستون نویس تحریریه و نویسنده برنده جایزه ، و نویسنده کتاب جدید “خودکشی سیاسی: مبارزه برای روح حزب دموکرات” برای صحبت در مورد کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ، پاسخ ولرم دموکرات های تاسیس به همکاران جمهوریخواه خود ، و مقاله اخیر وی ، “تنها رای تلف شده رای به شخص ثالث نیست”.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند ناتی والاسیکی از همکاران پادکست ورزشی Red Spin ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی جدید ما “گزارش چرخش قرمز” ، برای بحث در مورد موج اعتراضات ، پیاده روی ها و اعتصابات خود به خودی توسط ورزشکاران حرفه ای در پی قتل ژاکوب بلیک و معترضین چندگانه توسط پلیس Kenosha و یکی از حامیان خارج از کشور آنها ، و آنچه که این لحظه جدید برای عدالت اجتماعی در ورزش است ممکن است برای آینده فعالیت های ورزشکاران باشد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند اولی وارگاس، نویسنده و روزنامه نگار رادیو کاواسچون کوکا ، برای صحبت در مورد آخرین مبارزاتی که جنبش های عدالت اجتماعی و چپ های بومی علیه رژیم آژ در کودتای بولیوی علیه کودتا به راه انداخته اند ، چرا دادستان حقوق بشر بولیوی نادیا کروز می گوید هم پلیس و هم دولت “همدست” در حمله مداوم به دفتر و کارمندان وی توسط گروههای شبه نظامی راستگرا و موازات افزایش فاشیسم در ایالات متحده و بولیوی هستند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند آجا تیلور، مدیر وکالت در Bread For The City ، برای بحث در مورد آخرین موارد از کنوشا ، ادعای مایکل مک هیل ، لابی گر تأثیرگذار پلیس مبنی بر اینکه جو بایدن ، نویسنده مشهور لایحه جنایی 1994 و “پلیس برتر” خود توصیف شده ، کمالا هریس ، “شدیدترین ضد پلیس” است بلیط در تاریخ ، “و چرا سازماندهی مردمی مستقل احتمالاً راهی موثرتر برای رسیدگی به بحران تخلیه قریب الوقوع است تا انتظار برای کنگره.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم