ضرر شغلی ، اعتراضات به کار ، تهدید به کنگره ، هک قاچاق

ضرر شغلی ، اعتراضات به کار ، تهدید به کنگره ، هک قاچاق

داستانهای بیشتر از درون برنامه انتخاباتی سندرز فریب می خورد و قاچاق بیشتری از الیزابت وارن و رسانه های اصلی در معرض نمایش است.

پنجشنبه است ، بنابراین وقت آن است که مراسم هفتگی جدید ما بیاموزیم: یادگیری آخرین آمار بیکاری. برنده جایزه کاریکاتوریست سیاسی تد رال باب شلوئوبر و جمارل توماس وحشت زده می گوید که این میزان بیکاری در حال حاضر از رکود بزرگ فراتر رفته است. آنها بحث می كنند كه برخلاف دولت ما ، یك دولت عادی ممكن است چه كاری انجام دهد و آنچه را كه واقعاً می بینیم ، و چگونگی عدم مسئولیت مالی برخی از بزرگترین صنایع كشور ، خواستار ملی شدن است. آنها همچنین به آینده ترقی خواهان در حزب دموکراتیک می پردازند (اشاره ای وجود ندارد).

گلن فوردسردبیر اجرایی گزارش برنامه سیاه ، به گفتگو درمورد عملیات گریدلوک در میشیگان و پدیده جنگ برای بازگشت به کار در شرایط خطرناک پیوست. حواس پرتی ها را از خود دور نکنید: بر سیستم که باید همه ما را در معرض خطر قرار دهد ، از جمله همه گیری های زندگی ، از جمله همه گیری ها ، متمرکز شوید و به سیاستمداران متمرکز شوید که از حتی یک قدم به سوی تغییر وضع موجود شکست خورده خودداری کنند. چه کسی از این پولی که برای جبران مشاغل ایجاد شده در هیچ کجای جهان سود می برد ، و چه کسی از ناتوانی روزمره جامعه ما جلوگیری می کند؟ آنها همچنین به ترس هایی که کمپین سندرز را به وجود آورده است و اینکه ممکن است تغییر واقعی از آن ناشی شود ، گرفتار می شوند

ما به ما پیوستند ملیسا لواسانیرئیس کمیته برای جرم زدایی طبیعت دی سی و پیشنهاد دهنده “قانون سیاست گیاهان و قارچ های گیاه سالهای 2020” ، در مورد پیشرفت های حاصل از تحقیقات پزشکی در زمینه داروهای روانگردان و جرم زدایی صحبت کند. لواسانی می گوید ، برای یک بار ، اخبار خوب است: این یک حرکت با شتاب است و دنیای طبیعی پر از قدرت شفابخشی است که به ما نزدیک می شویم تا بتوانیم بار دیگر به آن دسترسی پیدا کنیم.

Misfits همچنین جدیدترین و احمقانه ترین افشاگری ها درباره پرونده استیل را از گزارش بازرس کل مایلی هوروویتز ، DOJ و آنچه آنها باید در مورد اعتبار قبلاً شکسته FBI انجام دهند ، شکسته است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید