ضبط COVID گذشته ایالات متحده با 2800 بیمار بیمارستانی جدید در یک روز

ضبط COVID گذشته ایالات متحده با 2800 بیمار بیمارستانی جدید در یک روز

بیش از 128000 نفر در سراسر ایالات متحده از روز دوشنبه با COVID-19 در بیمارستان بستری شدند ، با افزایش رکورد 2،800 بیمار جدید در یک روز.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، برای بحث در مورد فاجعه ویروس کرونا در ایالات متحده به ما می پیوندد. روز یکشنبه ، از آنجا که کشور سوابق بستری شدن در بیمارستان را اعلام کرد ، اداره امنیت حمل و نقل (TSA) بیشترین تعداد مسافران هواپیمایی را در یک روز از زمان ابتلا به بیماری همه گیر غربال کرد. علاوه بر این ، انتشار واکسن ها مشکل ساز بوده است ، زیرا نوع جدید و بسیار مسری ویروس در نیویورک شناسایی شده است.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ؛ و گرگ پالاست، خبرنگار تحقیقی ، برای بحث درمورد مسابقات سنا در مرحله دوم روانشناسی جورجیا با ما همراه باشید. نظرسنجی ها باز است زیرا دو نژاد سنا ، از جمله گرانترین رقابت های تاریخ ، تعیین می کنند که آیا میچ مک کانل قدرت را به عنوان رهبر اکثریت سنا حفظ کند یا خیر. رای گیری زودهنگام سوابق را شکسته است و مقامات انتخابات انتظار حضور گسترده مردم را دارند. هر دو طرف درگیری داخلی را تجربه می کنند و تحلیلگران از خود می پرسند که آیا جنگ دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا بر سر ادعای تقلب در رای دهندگان یا تلاش دموکراتیک # اجرای قانون بر نتایج رقابت های جورجیا تأثیرگذار است.

ماروین وینباوم، محقق مستقر در انستیتوی خاورمیانه و مدیر مرکز آن برای مطالعات پاکستان و افغانستان ، به ما پیوست تا در مورد روند صلح افغانستان آشفته صحبت کنیم. نمایندگان دولت افغانستان علیرغم پیام های مختلف مقامات آمریکایی و تعدادی ترور اخیر در این کشور آسیای میانه ، برای از سرگیری گفتگوهای صلح با رهبران طالبان ، روز سه شنبه به قطر سفر کردند. بسیاری از افراد داخلی پیش بینی می کنند که گفتگوها بر اساس انبوهی از اظهارات و اتهامات خشمگینانه مقدم بر جلسات محکوم به شکست است.

الكساندر مرکوریسسردبیر مجله The Duran و مجری کانال YouTube آن ، به ساعت بحرانی بازمی گردد تا رای دادگاه انگلستان در مورد رد درخواست ایالات متحده برای استرداد جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس را بررسی کند. علی رغم احتمال آزادی شخصی آسانژ از حبس ، بسیاری از طرفداران آزادی بیان به شدت نگران این حکم هستند. قاضی ونسا بارایسر گفت ، “این دادگاه اطمینان دارد كه دادگاه آمریكا حق اظهار نظر آزادانه آقای آسانژ را در نظر خواهد گرفت” ، این نشان می دهد كه آزار و شكنجه افشاگران توسط ایالات متحده از مشروعیت و حمایت دولت انگلیس برخوردار است.

تری ماتسون، هماهنگ كننده آمریكای لاتین برای Code Pink ، برای بحث در مورد سوگند دادن در پارلمان ونزوئلا به ما پیوست. مقاله اخیر خبرگزاری فرانسه توسط مارگیونی برمودز استدلال می کند که تصمیم تحریم انتخابات توسط مخالفان یک خطای استراتژیک بوده است و در نتیجه ، رهبر مخالف خوان گوآیدو “از کار خود به عنوان رئیس مجلس شورای ملی خارج خواهد شد ، و مشروعیت نهادی محدود خود را از دست خواهد داد. داشته و دولتهای خارجی را پشتیبان ادعای خود برای ریاست جمهوری در موقعیت دشواری قرار داده است. ” برمودز ادامه می دهد که تدبیری که شورای ملی تحت کنترل مخالفان تصویب کرده است تا اجازه دهد همانطور که هست تا انتخابات جدید ادامه یابد ، در کنار مجلس قانونگذاری جدید که برای رئیس جمهور نیکولاس مادورو مطلوب است ، هیچ مبنای قانونی ندارد و به نظر نمی رسد که پشتیبانی بسیار محبوب

ری مک گاورن، تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، به ما پیوست تا در مورد آخرین مقاله او در مورد داستان هک روسی مشکوک صحبت کنیم. ری استدلال می کند که “این آخرین [New York Times] کیفرخواست روسیه به طور اساسی ماجرا را فراتر از اطلاعات موجود در دو هفته پیش پیش نمی برد ، در حالی که “نه بازیگر ، نه انگیزه و نه آسیب وارد شده [was] در این آخرین داستان ترسناک به طور قطعی شناخته شده است. “” همچنین ، او در مورد یک داستان توسط یک سفیر بازنشسته هند صحبت می کند که معتقد است روابط روسیه و ایالات متحده در دولت جدید بایدن می تواند از بدتر شود.

کی جی نو، فعال صلح ، نویسنده و معلم ، برای بحث در مورد جنگ صلیبی نیویورک تایمز علیه چین به ما پیوست. تایمز استدلال دولت ترامپ را مبنی بر اینکه چین مسئول شیوع COVID-19 است به دلیل عدم عملکرد صحیح آن در ژانویه 2020 ، تحت فشار قرار می دهد. با این حال ، رویترز در ماه ژوئن گزارش داد ، “دانشمندان در ایتالیا آثاری از ویروس کرونا ویروس جدید را در فاضلاب جمع آوری شده پیدا کردند در دسامبر 2019 از میلان و تورین. ” به گزارش بلومبرگ ، مایک پمپئو ، وزیر امور خارجه ایالات متحده روز دوشنبه گفت که ابراز تأسف می کند که دولت ترامپ برخی “مسائل سخت” بین آمریکا و چین را به طور کامل حل نکرده است.

دن کوالیک، وکیل مدافع کار و حقوق بشر ، استاد و نویسنده ، برای گفتگو در مورد کتاب “طرح حمله به ایران” به ما می پیوندد. کوالیک استدلال می کند که دولت عمیق و CIA توهین کرده اند تا ایران را تحقیر کنند. الیور استون در مقدمه خود بر این کتاب می نویسد: “در طول یک قرن گذشته ، بزرگترین منبع ایران و در عین حال ، بزرگترین نفرین آن نفت آن بوده است. زیرا این نفت است که باعث شده ایالات متحده و سایر قدرتهای جهانی به طور سیستماتیک برای نابودی ایران تلاش کنید. ”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم