صورتحساب های برق نجومی در تگزاس

صورتحساب های برق نجومی در تگزاس

در این قسمت از خطای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان آخرین جنجال ها در روابط خارجی ایالات متحده هستند. سیاست خارجی آمریکا به دنبال مقابله با دفاع از کشور چین و قوانین داخلی روسیه است.

میهمانان:

بردلی بلانکنشیپ – تحلیلگر سیاسی | کمیسیون بایدن برای مطالعه چینی

مارک فراست – اقتصاددان | خانوارهای TX با پرداخت 10 هزار دلار صورتحساب برق مواجه می شوند

گاگل – میزبان Peter Lavelle و George Szamuely | Navalny همچنان در زندان ، G7 و بیشتر است

گرانت کامرون – محقق و نویسنده یوفو | مصاحبه باب بیگلو

با شروع فعالیتهای حقوق بشری چین ، دولت رئیس جمهور بایدن با چالشهای زیادی در روابط سیاست خارجی روبرو می شود. بردلی بلانکنشیپ ، تحلیلگر سیاسی ، روابط بین الملل و سیاست های چین در مورد تایوان را تشریح می کند.

پس از طوفان زمستانی قرن ، که منجر به خاموشی در سراسر ایالت شد ، تگزاسی ها قبض هایی دریافت می کنند که بیش از 10 هزار دلار سقوط می کند. مارک فراست ، تگزاسی و اقتصاددان سابق در مورد نقش گاز هسته ای و آینده انرژی هسته ای در مبارزه با مسائل مربوط به آب و هوا بحث می کند.

الکسی ناوالنی پس از رد درخواست تجدید نظر در دادگاه روسیه ، در پشت میله های زندان باقی خواهد ماند. میزبان گاگل ، پیتر لاول و جورج زاموئلی ، به دو نفر Fault Lines پیوستند تا در مورد مشارکت خارجی در مشاجرات داخلی روسیه بحث کنند.

در یک مصاحبه اخیر ، بنیانگذار هواپیمایی Bigelow Aerospace ، باب Bigelow ، در مورد فناوری مهندسی معکوس UFO بحث کرد. نویسنده گرانت کامرون معنای وجود زندگی در آن سوی ستاره ها را می شکند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم