صدای جیر جیر بوریس جانسون در Biden’s Projected Win Sports Congratulations Hidden to Trump

صدای جیر جیر بوریس جانسون در Biden’s Projected Win Sports Congratulations Hidden to Trump

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

سخنگوی دولت انگلستان انتخابات بسیار “مناقشه انگیز” را مطرح کرد و استدلال کرد که آنها برای هر سناریویی مقابله می کنند ، در حالی که متن قابل مشاهده در زیر تصویر چاپ شده چیزی جز یک خطای فنی نیست.

مشخص شده است که در پیام تبریک نخست وزیر انگلستان به جو بایدن و همسر نامزدش کامالا هریس در پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یک پیام پنهان وجود دارد: به نظر می رسد داونینگ استریت می توانست تا آخرین لحظه پیش بینی کند که دونالد ترامپ پیروز خواهد شد -انتخاب

این پیام که چند ساعت پس از اعلام یافتن بایدن از سوی رسانه های بزرگ آمریکایی در توییتر به عنوان یک تصویر سفید به سیاه منتشر شد ، به رئیس جمهور منتخب پیش بینی شده پیروزی در ریاست جمهوری و هریس “به خاطر دستاورد تاریخی خود” را تبریک می گوید ، اما همچنین شامل آن است کلمات به سختی قابل مشاهده “ترامپ در”.

اگر پیام اصلی “ایالات متحده مهمترین متحد ما باشد و من مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک” هستم ، می توان کلمات “دوره دوم” را تشخیص داد. و در زیر کلمات “اولویت های مشترک” عبارت ضعیف قابل مشاهده “در مورد آینده این” وجود دارد.

این پیام های پنهان اولین بار توسط وبلاگ Guido Fawkes گزارش شد و تا حد زیادی به عنوان شاخص هایی شناخته می شد که شماره 10 احتمال تبریک انتخاب مجدد دونالد ترامپ را تأیید می کند ، هرچند هنوز مشخص نیست که این قبل یا بعد از پیش بینی جو بایدن بود شمارش در ایالات مهم در میدان جنگ ، البته با اختلاف کم.

سخنگوی دولت انگلستان در مورد این موضوع اظهار نظر کرده و گفته است که دو بیانیه از قبل “برای نتیجه این انتخابات کاملاً مناقشه برانگیز” آماده شده و اختلاف نظر بصری را مقصر اصلی نقص فنی دانسته است:

به نقل از گاردین ، ​​سخنگوی سخنگوی سخنگوی سخنگوی “یک خطای فنی به این معنی بود که قسمت هایی از پیام جایگزین در پس زمینه گرافیک تعبیه شده است.”

این اشکال در حالی رخ داده است که روابط بدبینانه جو بایدن نسبت به نخست وزیر انگلیس از بین رفته بود: وی قبلاً جانسون را “کلون جسمی و احساسی دونالد ترامپ” خوانده بود و متحدان دولت جدید دموکرات تعدادی از سخنان تند درباره داونینگ استریت را کنار گذاشته اند .

به ویژه ، بایدن ، که ریشه ایرلندی دارد ، اخیراً با تصویب لایحه بازارهای داخلی در مورد کالاهایی که از انگلیس به ایرلند شمالی سفر می کنند ، نظرات منفی در مورد برنامه های انگلستان برای غلبه بر توافق با اتحادیه اروپا ابراز کرده است ، مگر اینکه با توده.