صخره های انفجاری بیروت؛ ترامپ از عدم موفقیت محرک GOP دفاع می کند

صخره های انفجاری بیروت؛ ترامپ از عدم موفقیت محرک GOP دفاع می کند

بیروت ، پایتخت لبنان ، در حال بازگشت از انفجار روز سه شنبه است که باعث کشته شدن بیش از 135 نفر ، هزاران نفر دیگر زخمی شده و اقتصاد فلج شده است. در همین حال ، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده همچنان به مخالفت با حكم دیوان عالی كشور درباره برنامه اقدام معوق برای ورود به كودكان (DACA) ادامه می دهد و زندگی را برای مهاجران سخت تر می كند.

رندی نوردبنیانگذار ژئوپلیتیک هشدار ، درباره انفجاری که بیروت را لرزاند ، بحث می کند ، که در آن 2750 تن نیترات آمونیوم در یک انبار تبدیل به یک بمب کنونی شد. نخست وزیر لبنان ، حسن دیاب عهد كرد كه مسئولان این سهل انگاری را مجازات كند. این می تواند در شرایط بدتری رخ ندهد ، زیرا معترضین در طول انتخابات به خیابان های لبنان می روند و اقتصاد ناکام این کشور اکنون حتی فلج شده است.

کارلوس کاستینداوکیل دفاتر حقوقی توماس اسپارزا جونیور ، درباره حكم دیوان عالی كشور در مورد منع دولت ترامپ برای پایان دادن به DACA صحبت می كند. با این حال ، دولت هنوز برنامه های جدیدی را برای این برنامه نمی پذیرد. همچنین ، یک دانشکده Netflix برای روشن کردن عوامل مهاجرت و اجرای گمرک ایالات متحده (ICE) و احتمالاً توضیح دادن کار آنها ، در معرض وحشت و اختلافات زشت در آژانس قرار دارد. آیا باید برچیده شود؟

یوجین کریگ سوم، استراتژیست جمهوری خواه ، معاون سابق حزب جمهوری خواه مریلند و فعال مردمی ، در مورد اینكه دولت آمریكا پرداخت های هفتگی 600 دلاری خود را برای افرادی كه بیكار هستند پس از پایان برنامه هفته گذشته ، مجدداً آغاز خواهد كرد یا خیر ، بحث می كند. مسیر پیروزی ترامپ در انتخابات در این مرحله چیست؟ بدون پرداخت مستقیم وجه نقد به مردم ، اقتصاد در آستانه 3 نوامبر آسیب خواهد دید. بحران COVID-19 در ایالات متحده تغییر نخواهد کرد و بچه ها در مدرسه بیمار می شوند. او همچنین در مورد افزایش فروش اسلحه در جامعه آفریقایی-آمریکایی و اینکه چرا جمهوریخواه سیاه است اهمیت دارد.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]