شکارچیان “بشقاب پرنده های بزرگ به شکل سیگار” در هنگام پرتاب ماهواره به Falcon پرواز می کنند ، ادعا می کنند شکارچیان بیگانه

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ماهواره های Starlink SpaceX که ماه گذشته به فضا پرتاب شد ، بخشی از شبکه پیشنهادی تجهیزات ارائه دهنده اینترنت از طریق اینترنت هستند که برای تحقیقات عمیق تر فضا به مدار زمین کم (LEO) ارسال می شوند.

شکارچیان UFO ادعا می کنند که یک ماده سیگار را به صورت خوراکی زنده SpaceX Starlink مشاهده کرده اند که شامل راه اندازی یک دسته جدید از 60 ماهواره در معرض کره زمین از مرکز فضایی کندی ناسا در فلوریدا در 19 مارس است.

گفته می شود که جسم اسرارآمیز به زودی پس از استقرار ماهواره ها در نزدیکی موشک ، Falcon 9 ظاهر شده است و نظریه های توطئه های مختلفی را مطرح می کند ، زیرا اعتقاد بر این است که SpaceX ثانیه ها پس از مشاهده ، ناگهان جریان مستقیم را قطع کرده است.

علاقه مندان بیگانه دیوید ، بنیانگذار کانال YouTube UFOmania ، تصمیم به اشتراک گذاری کلیپ با حرکت آهسته برای مشترکین گرفت تا بتوانند دید بهتری از آنچه اتفاق افتاده است هنگامی که مایکل اندروز ، سرپرست زنجیره تأمین SpaceX ، خلاصه راه‌اندازی کرد.

“به نظر می رسد که آن شی هر چه خاموش باشد ، دستگاه پوشاننده آن اجازه می دهد خود را قابل رویت باشد. بسیار جالب” ، یکی از کاربرانی که دچار مشکل شده بودند ، نوشت:

“هیچ ایده ای نیست که در اینجا چه اتفاقی می افتد ، اگر یک UFO باشد ، احتمالاً علاقه ای به تمام فعالیت های انجام شده با پرتاب ماهواره ای نشان می دهد.”

وی ادامه داد: “این احتمالاً فقط دستگاه پوشاننده آن را تا حدی پایین آورده است تا نگاه بهتری به اسباب بازی تند و تیز که Earthlings فرستاده شده اند ، بدست آوریم.”

یکی از بینندگان می گوید: “امیدواریم ویدیو حذف نشود!”

در عین حال ، توجه ویژه ای به اپراتور که ظاهراً فراموش نکردن سانسور جریان مستقیم ضبط شده را دارد ، داشت:

وی اظهار داشت: “این یک چوب بزرگ سیگار به شکل Alien Craft یا UFO شکل گرفته است. Spacex فراموش کرد که خوراک عمومی را قطع کند” ، او اظهار داشت ، در حالی که یکی دیگر از خوراک “ویرایش شده” منتشر شد:

“SpaceX فقط به طور رسمی کل رویداد پرتاب را منتشر کرد ، اما به معنای واقعی کلمه هیچ چیزی در زمان راه اندازی 16:14 وجود ندارد ، همانطور که در این کلیپ دیدید ، فکر می کنم آنها بخشی از این پرتاب را ویرایش کرده اند و نشان دادند که واقعاً هیچ اتفاقی نیفتاده است ، فقط هر دو را بگذارید. کلیپ کنار هم ، تفاوت را می بینید ، چیزی در آنجا جریان دارد! “، کاربر فریاد زد.

بقیه ممکن است فکر کنند چیزی از سیارک باشد یا اولین مرحله از راکت تا یک بادکنک هوا معمولی که در جلوی لنز دوربین ظاهر می شود.

Starlink یک صورت فلکی ماهواره ای است که متشکل از هزاران دستگاه کوچک تولید شده توسط انبوه توسط SpaceX برای دسترسی به اینترنت ماهواره ای در مدار پایین زمین است که به فرستنده های زمینی متصل می شود.


پاسخی بگذارید