شورش در پورتلند اعلام شد به عنوان تظاهرکننده ها باعث خراب شدن مشاغل و آتش سوزی در شب NY – عکس ، ویدئو

شورش در پورتلند اعلام شد به عنوان تظاهرکننده ها باعث خراب شدن مشاغل و آتش سوزی در شب NY – عکس ، ویدئو

در اکثر سال گذشته شهر پورتلند در میان جنبش زندگی زندگی سیاه و عدم اطمینان در انتخابات مورد اعتراض قرار گرفت. 2021 خیلی متفاوت شروع نشد.

درست یک ساعت قبل از شروع ساعت 12:00 شب سال نو در پورتلند ، اورگان آشوب اعلام شد.

پلیس در توییتر خود اعلام کرد که تظاهرکنندگان “چندین بمب آتش به سمت مأموران انداخته اند” و حتی “آتش بازی با درجه تجاری را در دادگاه فدرال و مرکز دادگستری به راه انداختند” ، و مقامات را به واکنش نشان داد.

“خشونت از طرف مردم باعث اعلام شورش شده است. به کلیه افراد در خیابان 3 جنوب غربی اطراف خیابان اصلی Southwest Main دستور داده می شود که بلافاصله به جنوب و غرب عزیمت کنند. “

آنها هشدار دادند: “اگر شما آنجا را ترک نکنید ، در معرض دستگیری ، استناد یا استفاده از زور قرار خواهید گرفت ، از جمله سلاح های ضربه ای و گاز اشک آور ، اما نه محدود.”

ایستگاه محلی KOIN گزارش داد ، این اعتراض با تجمع تظاهرکنندگان در حوالی ساعت 9 شب در مرکز شهر پورتلند آغاز شد. گزارش ها حاکی است که این فعالان در فاصله ای نه چندان دور از مقر پلیس جمع شده و از طریق شهر ، با شکستن پنجره ها و آتش سوزی در طول راه ، به راهپیمایی پرداختند و تصاویر منتشر شده در رسانه ها نشان داد.

برخی از فیلم های مشترک اندی نگو سردبیر The Post Millennial شیشه های شکسته ویترین های خرد شده استارباکس و سایر مشاغل محلی را نشان می داد. او ادعا كرد كه تخريب توسط معترضان آنتيفا انجام شده است.

مشخص نیست که پیام اصلی این گردهمایی چه بوده است ، اما آگهی تبلیغاتی مشترک جبهه آزادیخواهی جوانان شمال غربی اقیانوس آرام قبل از شب خشونت ، رویداد “بدون پخش کنندگان بدون مگافون بدون استاد” را “در همبستگی با BLM” تبلیغ کرد.

این فعالان از فعالان خواست تا در ساعت 9 شب در میدان چاپلمن پاپ لندن جمع شوند و “آب باشند” – که معمولاً مربوط به اعتراضاتی است که “به طور مستقل” سازمان یافته اند.

KION می گوید که تحقیقات درباره این موضوع هنوز ادامه دارد و تاکنون هیچ دستگیری انجام نشده است.

در اواخر ماه نوامبر در پورتلند یک آشوب اعلام شد زیرا بسیاری از تظاهرکنندگان در اعتراض به چالش های قانونی که کمپین دونالد ترامپ برای متوقف کردن شمارش آرا در تعدادی از ایالت های مهم ، درست اندکی پس از روز انتخابات به خیابان ها آمد ، اعتراض کردند. فرماندار دموکرات اورگان ، کیت براون ، گارد ملی ایالتی را در آن زمان فعال کرده است تا به مقامات کمک کند تا از خشونت جلوگیری کنند.