شورای شهر پورتلند استفاده از فناوری تشخیص چهره را به شدت محدود می کند

شورای شهر پورتلند استفاده از فناوری تشخیص چهره را به شدت محدود می کند

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون به عنوان مجری برنامه ، با سازمان دهنده سیاسی ، پاتریشیا گورکی ، درباره محدودیت های روز چهارشنبه در فناوری تشخیص چهره در پورتلند ، اورگان گفتگو می کنند.

“رویاهای مشترک” روز پنجشنبه گزارش داد: “شورای شهر پورتلند ، اورگان ، روز چهارشنبه به اتفاق آرا منع گسترده استفاده از نظارت بر تشخیص چهره توسط آژانس های دولتی و همچنین مشاغل خصوصی” در مکان های اسکان عمومی را تصویب کرد. ” این به معنای جلو رفتن چیست؟

آتش سوزی گسترده و جدیدی در بندر بیروت ، لبنان ، تنها یک ماه پس از انفجار گسترده در آنجا می سوزد. به گزارش واشنگتن پست ، مردم روز پنجشنبه پس از آتش سوزی در انباری که دارای لاستیک و روغن بود ، برای تخلیه منطقه اطراف بندر شتافتند. فقط یک ماه پس از انفجار مرگبار در شهر چه می گذرد؟

رئیس جمهور سابق برزیل ، لوئیز ایناسیو لولا دا سیلوا ، این هفته ویدیویی را منتشر کرد که در آن به رئیس جمهور جائر بولسونارو حمله کرده و گفته بود که الیگارشی این کشور “یک هیولا ایجاد کرده اند”. آیا لولا یک بازگشت سیاسی دارد؟

تیتر چهارشنبه در MintPress News با عنوان “گاز طبیعی ارزان مدیترانه ای می تواند پایان اتحاد ناتو باشد”. آیا این مورد است؟

رویترز گزارش داد: “سلاح های ارائه شده توسط قدرت های غربی و ایران به طرف های درگیر در یمن ، درگیری های شش ساله را که با حملات هوایی مرگبار ائتلاف به رهبری سعودی و گلوله باران حوثی ها مشخص می شود ، دامن می زند.” هیئت مدیره سازمان ملل گفت: “انگلیس ، کانادا ، فرانسه ، ایران و ایالات متحده به حمایت خود از طرف های درگیر ادامه دادند” از جمله از طریق انتقال اسلحه ، از این طریق به تداوم درگیری کمک می کنند. ” این گزارش تحت عنوان “یمن: همه گیر مصونیت از مجازات در یک کشور شکنجه شده” است. این چقدر مشکل دارد؟

رویترز روز چهارشنبه گزارش داد: “صربستان روز چهارشنبه تمرینات نظامی با نیروهای خارجی را به مدت شش ماه به حالت تعلیق درآورد و تمرینات مشترک برنامه ریزی شده با روسیه را در اعتراض به بلاروس متوقف کرد. “تعلیق تمرینات صربستان با نیروهای خارجی ، از جمله همچنین نیروهای چین و اتحاد ناتو بین آتلانتیک ، به حفظ بی طرفی نظامی آن کمک می کند ، [Defense Minister Aleksander] وولین گفت: “در همین حال” ، الكساندر لوكاشنكو ، رئیس جمهور بلاروس گزارش شده است كه به یك خبرنگار دولت روسیه اعتراف كرده است كه “شاید” او “از استقبال خود به عنوان رهبر كشور بیش از حد استقبال كرده است.” “مدوزا گزارش داد. ما از این کار چه می کنیم؟

خبرگزاری فرانسه گزارش داد: “مسكو روز چهارشنبه گفت كه” یك كاربرد اطلاعات غیرقابل اطلاع رسانی “درباره ادعای مسمومیت الکسی ناوالنی ، شخصیت مخالف ، برای پیشبرد تحریم های جدید علیه روسیه استفاده می شود. در همین حال ، دویچه وله گزارش داد ، “ماتئوش موراویكی نخست وزیر لهستان روز چهارشنبه به رادیو عمومی گفت كه آلمان باید ساخت پروژه Nord Stream 2 را متوقف كند. ‘ او گفت.”

CNBC گزارش داد: “آمازون روز چهارشنبه اعلام كرد كه كيت الكساندر ، مدير سابق آژانس امنيت ملي ، به عضويت هيئت مديره اين شركت انتخاب شده است.” این پایگاه افزود: “الكساندر به عنوان بخشی از انتصاب خود 288 سهم سهام عادی را به خود اختصاص داد كه از 15 نوامبر 2021 در سه قسمت مساوی سالانه واگذار می شود. سهام آمازون روز چهارشنبه با قیمت 3،268،61 دلار هر سهم بسته شد.”

میهمانان:

پاتریشیا گورکی – سازمان دهنده سیاسی

لیث معروف – صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان

لئو فلورس – هماهنگ كننده آمریكای لاتین برای Code Pink

رمزی بارود – مشاور رسانه ، نویسنده ، ستون نویس و سردبیر نشریه فلسطین کرونیکل

آریل طلا – بنیانگذار Code Pink

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو

الكساندر مرکوریس – سردبیر مجله The Duran

راب کال – ناشر OpEdNews.com و نویسنده “انقلاب پایین: تسلط بر جهان در حال ظهور اتصال”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم