شوخی “همسر در حال اجرا” جو بایدن باعث برانگیختگی در رسانه های اجتماعی شد اما برخی هنوز هم گیج هستند

شوخی “همسر در حال اجرا” جو بایدن باعث برانگیختگی در رسانه های اجتماعی شد اما برخی هنوز هم گیج هستند

نامزد احتمالی دموکرات ، جو بایدن ، به زودی انتظار می رود که همسر خود را معرفی کند و پیتر دووسی ، خبرنگار فاکس نیوز ، واقعاً امیدوار بود که وی اولین کسی باشد که پس از گرفتن معاون معاون رئیس جمهور سابق در دوچرخه سواری روزانه وی ، این را گزارش می دهد.

به نظر می رسد پیتر دوسی ، خبرنگار فاکس نیوز ، واقعاً ترولینگ جو بایدن را بدست نیاورد ، زیرا کلیپ کوتاه او از نزدیک شدن به نامزد احتمالی دموکرات در طی دوچرخه سواری روز شنبه ، در رسانه های اجتماعی ویروسی شد.

Doocy از یک بیدن پوشیده از ماسک به سرعت نزدیک پرسید که آیا او هم اکنون برای بلیط ریاست جمهوری خود یکی از دوستان انتخاب شده را انتخاب کرده است و پس از گرفتن “بله” مطمئن ، عجله کرد که از سیاستمدار بپرسد “این کیست؟”

“شما!” بایدن به شوخی جواب داد و در حالی که اطراف خود را با دوستان دوچرخه سواری محاصره کرده بود به جلو سوار شد.

اما برای Doocy این کافی بود و او در اولین پاسخ بایدن گزارش کرد که انگار این یک حرکت واقعی است:

خبرنگار گفت: “بنابراین ، بله ، او نمی دانست که پیگیری های بعدی در حال آمدن است ، اما او پاسخ مستقیم داد” بله ، او یک همسر در حال انتخاب را انتخاب کرده است. “

با پخش شدن این کلیپ در رسانه های اجتماعی ، بسیاری متوجه شدند که گزارش Doocy کاملاً خنده دار است ، حتی اگر Biden واقعاً قبلاً VP را انتخاب کرده باشد.

دبیرکل مطبوعاتی ملی کمپین Biden TJ Ducklo خیلی زود عجله کرد تا به همه در توییتر اطمینان دهد که پاسخ این سیاستمدار “به وضوح یک شوخی است”.

وی گفت: “هنگامی كه باید رئیس جمهور بایدن تصمیم بگیرد كه یك كاندیدای وی چه كسی باشد ، به مردم آمریكا اطلاع می دهد. و من می توانم تأیید كنم ، آن راpdoocy ازFoxNews نیست. “

با این حال ، بسیاری از این واقعیت که بیدن 77 ساله با دوچرخه سواری می کرد – بیشتر از این بدون کلاه ایمنی – علیرغم گمانه زنی های اخیر در مورد مسائل مربوط به سلامت روان و حتی گزارش هایی که وی می تواند دچار زوال عقل باشد ، شگفت زده تر شدند. برخی از کاربران رسانه های اجتماعی درمورد احتمال بروز دوچرخه سواری بین جو بایدن و رئیس جمهور دونالد ترامپ به عنوان بخشی از نبرد آینده نوامبر شوخی کردند.

انتظار می رود جو بایدن نامزد حزب دموکرات خود را در جریان کنوانسیون ملی این حزب در 20 اوت تأیید کند. در حال حاضر بسیاری انتظار دارند که نامزد احتمالی قبل از این انتخابات ، نامزد احتمالی خود را اعلام کند ، کاندیداهای احتمالی این مقام از جمله کمالا هریس سناتور کالیفرنیا و مشاور سابق امنیت ملی اوباما ، سوزان رایس.