شواهد مربوط به مشارکت ایالات متحده در توطئه ترور نافرجام ونزوئلا

شواهد مربوط به مشارکت ایالات متحده در توطئه ترور نافرجام ونزوئلا

فوچی قبل از استماع سنا شهادت می دهد. مک کان به دنبال گسترش قدرت جاسوسی بار است. اعتراضات ششمین سالگرد کودتای بولیوی را نشان می دهد

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند دکتر مارگارت گل، بنیانگذار مدیر مقاومت مردمی کمپین بهداشت بیش از سود برای همه ، برای گفتگو در مورد اینکه چرا شهادت دکتر آنتونی فاشی قبل از مجلس سنای آمریکا موجب خشم بسیاری در میان کسانی است که خواهان بازگشایی فوری اقتصاد هستند و چرا ترس زیاد است؟ اگر دولت با برنامه هایی برای بازگشایی دوباره اقتصاد خود به عنوان طغیان همه گیر پیش بینی کند ، ممکن است موج دوم عفونت ها قریب الوقوع باشد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت می پیوندند پاتریشیا گورکی صحبت در مورد اقدام میچ مک کانل برای اعطای اختیارات بی سابقه ضمانت نامه به دادستان کل ویلیام بار ، نقش کمی شناخته شده جو بایدن در تهیه پیش نویس قانون میهن پرست ، و فشار قانونی جدید برای رمزنگاری دفنگ تحت پوشش مبارزه استثمار کودک

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند اولی وارگاسروزنامه نگار با رادیو كاواشون كوكا ، در مورد اعتراضات خواستار انتخابات و پایان گرسنگی در ششمین سالگرد كودتا در بولیوی ، صحبت كرد ، چرا حكم جدید جرم نادرست اطلاعات در میان همه گیری ها احتمالاً با هدف پوشش دادن تلاش های رژیم عیز برای آزار و اذیت مخالفان ، و چه چیزی عدم تسریع در قانونگذاری جدید تجارت دوستانه توسط “محیط زیست” که از آتش سوزی های موجود در Chiquitania استفاده کرده اند را برای هموار کردن راه برای برکناری اوو مورالز توضیح می دهد.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند آنیا پارامپیلمیزبان “خطوط قرمز” در “گریزون” برای گفتگو در مورد آخرین تحقیقات در مورد روابط بین Silvercorp ، دولت آمریكا ، و كابین همیشه در حال تغییر كوچك های موردعلاقه پیرامون خوان گوائیدو ، چرا حماسه مداوم تهاجم مزدور ناكام به ونزوئلا مستقيماً با بسياري از عقل متعارف استقرار سياست خارجي مغايرت دارد ، و چگونگي جابجايي آگاهي عمومي كه با طرح هاي گسترده تر سوسياليستي در كوبا و ونزوئلا ترغيب شده است ، توانايي آن كشورها را در مقابله با تاج ويروس تقويت كرده است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم