شهروندان گیج شده و اشتباه از طریق گتی برای نام آشوبگر کاپیتول که دزد دزدیده شد

شهروندان گیج شده و اشتباه از طریق گتی برای نام آشوبگر کاپیتول که دزد دزدیده شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e5/01/07/1081690788_0:94:3072:1822_1200x675_80_0_0_fff2d408e76f9ba43be0691162894389.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202101081081699558- گیج-شده-نازنین-اشتباه-ویا-گتی-برای-اسم-کاپیتول-وطن-که-دکه-دزدی /

در حالی که صدها آشوبگر روز چهارشنبه به محوطه کاپیتول ایالات متحده حمله کردند ، تعداد بیشتری از تصاویر مستند وقایع در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد تا تعداد زیادی از بینندگان خیس شوند. با این حال ، به ویژه یک عکس ، که نشان می دهد مردی خندان با یک سخنرانی در حال دور شدن است ، توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

همزمان با بارگذاری عکس های آشوبگران در کتابخانه رسانه ای گتی ایماژ و بعداً با عنوان “از طریق گتی” در شبکه های اجتماعی مجدداً به اشتراک گذاشته شد ، به نظر می رسد بسیاری از شهروندان اعتبار ادب را با نام واقعی غارتگر عکاسی اشتباه گرفته اند.

چرخش عجیب همه چیز از آنجا شروع شد که رایان لیتزا ، خبرنگار ارشد واشنگتن برای Politico ، این عکس را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت با عنوان: “از طریق گتی ، یکی [of] شورشیان یک تریبون از کاپیتول را می دزدند. “

و دقیقاً مانند آن ، توییتر در آتش سوخت.

یکی از کاربران توییتر س questionال کرد “چه نوع نامی از طریق وی گتی است” ، زیرا دیگری خواستار بازداشت “ویا گتی” به دلیل شرکت در تروریسم داخلی شد.

یکی دیگر از مفسران نوشت: “از طریق گتی او را جستجو کنید ، شرط می بندم که او از دبیرستان بیرون رفته و خواهرش را ترک کرده است! از طریق گتی که نام اوست اجازه دهید این مرد را بدست آوریم و عدالت را برقرار کنیم. “

با این حال ، سو mis تفاهم کاملاً خنده آور برای شهروندان اینترنتی بود که می دانستند “از طریق گتی” در واقع یک اعتبار تصویر است.

با خندوانه ، یک شهروند خلاق تصمیم گرفت Twitter را راه اندازی کند “از طریق گتی”صفحه ، که تاکنون بیش از 2000 فالوور را جمع کرده است.

اگرچه لیتزا توضیح داد که نام این فرد “ویا گتی” نبود ، بعدا گزارشاتی منتشر شد که آشوبگر دزد دزد یک مرد 36 ساله در فلوریدا به نام آدام جانسون بود.

با استناد به یکی از آشنایان جانسون ، برادنتون هرالد گزارش داد که ساکن فلوریدا از جامعه غیر مختلط پاریش در ایالت سانشاین در شهرستان مانتی استقبال می کند. جانسون در میان 13 دستگیری اولیه ای بود که در محوطه پایتخت انجام شد ، اما مشخص نیست که آیا او در ده ها دستگیری متعاقبا دستگیر شده است.

مقامات هنوز فرد عکاسی شده را به طور رسمی شناسایی نکرده اند.

تحقیقات مشترک FBI ، ATF ، پلیس کاپیتول ایالات متحده و اداره پلیس متروپولیتن دی سی در حال حاضر از مردم می خواهد که نکات و فیلم های ویدئویی را برای شناسایی آشوبگران ارائه دهند.