شهروندان هندی همه چیزها را مسخره می کنند کامالا هریس برای اینکه خود را هندی بنامد باید انجام شود

شهروندان هندی همه چیزها را مسخره می کنند کامالا هریس برای اینکه خود را هندی بنامد باید انجام شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/08/12/1080203035_0:248:2788:1816_1200x675_80_0_0_c5b72d2ac097cf4b1292f831645eecc8.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202008181080202285-indian-netizens-mock-all-things-kamala-harris-must-have-done-to-call-herself-indian/

دهلی نو (اسپوتنیک): کامالا هریس کاندیدای معاون ریاست جمهوری دموکرات بعد از توافق به عنوان مدیر مشترک جو بایدن ، هفته گذشته در حال گرفتن عناوین بود. نه تنها به دلیل میراث هندی-آمریکایی و آفریقایی-آمریکایی وی با نزدیک به یک میلیون هندی-آمریکایی تصمیم به رای گیری در انتخابات نوامبر گرفتند.

قطعه خاطرات هریس از هند و کودکی او که توسط یک مادر هندو بزرگ شده است ، در رسانه های غربی به طور گسترده منتشر می شود.

اما #YoKamalaSoIndian در توییتر گرایش دارد ، زیرا سرخپوستان با تعجب می گویند که کاما هریس با همتای جو جو بایدن در واقع چگونه است.

گزارش نیویورک تایمز ، که روز یکشنبه منتشر شد ، می گوید یکی از درخشان ترین خاطره دوران کودکی هریس در حال قدم زدن در ساحل در Besant Nagar در چنای به همراه پدربزرگ مادری خود P V Gopalan بود. او در همان مقاله به اشتراک گذاشت كه در هنگام انتخاب شدن برای دادستان كلى كالیفرنیا ، از عمه خود خواسته است كه نارگیل ها را بخاطر موفقیت در یك معبد هندو خرد كند.

در حالی که هریس به عنوان یک سیاستمدار سیاه پوست شناخته شده است که زندگی در آمریکایی های آفریقایی را تجربه کرده است ، برجسته از “زندگی هندی” وی شهروندان را خلاق جلوه داده است. آنها درمورد همه چیزهایی که هریس باید انجام دهد تا خودش را هندی بنامد ، مضامین خنده دار را به اشتراک می گذارد.

هریس یکی از تنها سه آمریکایی آسیایی در سنا و اولین هندی-آمریکایی است که در این اتاق فعالیت می کند. روز یکشنبه ، هریس در سابرینا سینگ هندی-آمریکایی به عنوان دبیر مطبوعات برای فعالیت های معاون ریاست جمهوری دموکرات خود انتخاب شد.

در همین حال ، همکار کمیته امور مالی هند و آمریکا پیروزی ترامپ و صدای آوای هندی برای ترامپ ، ال ماسون ، ادعا کرده است که رئیس جمهور فعلی آمریکا با ایستادگی در برابر چین و دخالت نکردن در درگیری کشمیر ، وتر درست را با هند زده است. در حالی که هریس از دهلی نو انتقاد کرد.