شهروندان می خواهند از # تغییر مکان در میان گزارش ها بپرسند الن دی گرنز از نمایش او به دلیل رسوایی بیرون می رود

شهروندان می خواهند از # تغییر مکان در میان گزارش ها بپرسند الن دی گرنز از نمایش او به دلیل رسوایی بیرون می رود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

گزارش های مربوط به فضای پشت پرده “سمی” و همچنین ادعای نژادپرستی و رفتارهای جنسی ماه هاست که در این نمایشگاه قرار دارد. در حالی که هیچ یک از آنها کمدین ستارگان را به طور مستقیم متهم نکرده اند ، حداقل برخی گفته اند که او از اوضاع آگاه بوده و یا باید در این کار قدم گذاشته است.

مجموعه جدیدی از گزارش ها درباره آینده جایزه The Ellen DeGeneres Show نشان داده اند که نه تنها ستاره اش نمی خواهد “از نمایش” خارج شود ، بلکه یک کمدین دیگر ، مجری برنامه The Late Late Show در CBS جیمز کوردن نیز خواهد بود. طبق گفته های صفحه شش و خورشید ، با استناد به “خودی” های ناشناس ، او را “جایگزین” می کنید. براساس گزارش ها ، جیمز کوردن همواره به دنبال این سمت بوده است ، اما این معامله به مراتب از انجام برجام دور است ، زیرا نامزدهای بالقوه دیگری نیز نامگذاری نشده اند.

جای خالی بودن یا نبودن جایگاه کلیدی در نمایشگاه الن دیگنرز نیز یک سؤال باز است ، زیرا خود میزبان گزارش Us Weekly را که به نقل از یک منبع ناشناس تأیید شده است ، تأیید نکرده است و ادعا می کند که الن دگنرز به دلیل او احساس “هدف” می کند. موفقیت دارد و قصد دارد نمایش را ترک کند.

وی اظهار داشت: “او از این واقعیت برخوردار است كه مردم برای به اشتراک گذاشتن این داستانهای منفی در مورد او پیش آمده اند و احساس خیانت می كنند. او می داند كه در بعضی مواقع می تواند سخت باشد اما معتقد است كه سخت كار می كند و بسیار خلاق است و این ممكن است كه برای او كار كند. در اطراف او “، منبع گفت.

گزارشات مربوط به ترک او از نمایش ، كه ظاهراً به دلیل عواقب گسترده ای كه با توجه به مسمومیت اخیر ، نژادپرستی و اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه مردم در پشت آن صورت گرفته است ، برانگیخته شده در رسانه های اجتماعی ، با هشتگ #ReplaceEllen روند در توییتر در تاریخ 3 اوت. نکته قابل توجه این که هشتگ ویروسی شد ، هرچند که اکثر گزارش ها حتی حاکی از این نبودند که DeGeneres خودش با هر ظرفیتی درگیر سوء رفتارها بوده است ، اگرچه دو منبع وی را متهم به چشم پوشی از مشکلات کردند.

هشتگ نه تنها كسانی را كه واقعاً از ستاره‌ی نمایش بیزار هستند ، گرد هم آورده است ، بلكه كسانی را كه آماده گفتن “ركود خوب” هستند نیز به طور كلی نشان داده‌اند.

در همین زمان ، تعداد کمی از افراد توییتر که از احتمال جیمز کوردن الهام گرفتن از لباس او الهام گرفته بودند ، در عوض بسیاری گزینه های “بهتر” را پیشنهاد کردند – که نه تنها شامل سایر کمدین ها و چهره های برجسته آمریکایی …

… بلکه حیوانات به اندازه کافی عجیب و غریب.

دیگران هشتگ #ReplaceEllen را “احمقانه” یافتند و معتقدند که DeGeneres نمایش “را” ساخته است و اگر او را ترک کند ، باید آن را با خودش “بگیرد”.

مفهوم جایگزین الن DeGeneres نمی تواند از تماس با سایر موضوعات حساس ، مانند موضوعات LGBTQ + و نژاد پرستی جلوگیری کند ، در حالی که برخی از شهروندان تبادل نظر را به بحث و گفتگو مبدل کردند که اقلیت نژادی یا جنسی میزبان بعدی باید نشان دهد.

در همان زمان ، DeGeneres حمایت از رسانه های اجتماعی از طرفداران هاردکور خود ، که ایستاد به حمایت از کمدین ستاره و حق او برای ماندن در این نمایش بدون در نظر گرفتن رسوایی ، پیدا کرد.