شهروندان مشکوک به عنوان جارد کوشنر و ایوانکا ترامپ “کاملا” بچه ها را به مدرسه می فرستند

شهروندان مشکوک به عنوان جارد کوشنر و ایوانکا ترامپ “کاملا” بچه ها را به مدرسه می فرستند

در شرایطی که والدین با تصمیم دشوار در مورد اعزام فرزندانشان به مدرسه برای آموزش “حضوری” در میان همه گیری های COVID-19 روبرو هستند ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده می گوید که کودکان بیش از 7 درصد از کل موارد کروناویروس را تشکیل می دهند. ایالات متحده ، با افزایش تعداد از مارس تا ژوئیه.

دختر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، ایوانكا ترامپ و همسرش ، جارد كوشنر ، مشاور كاخ سفید اظهار كردند كه با وجود نگرانی از ابراز نگرانی از اینكه آنها می توانند در معرض تاج قرار بگیرند ، تصمیم گرفتند فرزندان خود را به مدرسه برگردانند.

وقتی در اخبار CBSجارد کوشنر در پاسخ گفت: “روز یکشنبه با چهره ملت” اگر فرزندان وی “آموزش حضوری” را از سر می گیرند ، پاسخ دهند:

“کاملا”.

رئیس جمهور ترامپ ، سرمایه گذار و توسعه دهنده املاک و مستغلات آمریکایی که مشاور ارشد پدر و مادرش است ، اشاره کرد به استناد به خطر کمتر عوارض COVID-19 برای کودکان.

کوشنر گفت: “بر اساس داده هایی که من دیده ام ، من اعتقاد ندارم که این یک خطر است … باز هم ، این ویروس به روش های مختلفی روی افراد مختلف تأثیر می گذارد. ما اکنون چیزهای بیشتری را از آنچه می دانیم می شناسیم.”

جارد کوشنر ضمن رد هر گونه منبع داده خاص برای تأیید اظهارات خود ، مدعی شد که کودکان شش برابر بیشتر در معرض ابتلا به آنفولانزا از کرونا ویروس بودند.

شوهر ایوانکا ترامپ گفت: “مدرسه ما پنج روز در هفته باز نمی شود ، ای کاش آنها … اما ما کاملاً بچه هایمان را به مدرسه می فرستیم و از انجام این کار هیچ ترسی ندارم.”

©
عکس AP / الکس براندون

مشاور جادو کوشنر ، مشاور ارشد کاخ سفید و همسرش ایوانکا ترامپ ، دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد ترامپ ، پس از قدم زدن در دریای جنوبی در چمن جنوبی کاخ سفید ، اوایل جمعه ، 18 اکتبر 2019 ، به کاخ سفید راه می روند. در واشنگتن

شهروندان در مورد این اظهار نظر مشکوک بودند ، به طوری که برخی پیشنهاد می کردند که این زوج جوانان خود را به جای “ثروتمند کوسن” به یک مدرسه دولتی بفرستند.

بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی خاطرنشان كردند كه “هيئت منصفه هنوز در مورد چگونگی تأثیر كورون ویروس بر كودكان تأسیس نشده است.

با توجه به اینکه همه گیر کورو ویروس جهانی عصبانیت خود را ادامه می دهد ، والدین با این کار روبرو شده اند که فرزندان خود را به مدرسه بفرستند ، بنابراین در معرض COVID-19 قرار دارند و یا علی رغم عقب افتادگی تحصیلی ، آنها را در خانه نگه می دارند.

دونالد ترامپ بارها و بارها خواستار بازگشایی مدارس شده است.

وی ادامه داد: “هرچه سن آنها پایین تر باشد ، خطر آن نیز پایین تر است. ما باید به یاد داشته باشیم که طرف دیگری برای این امر وجود دارد. نگه داشتن آنها از مدرسه و نگه داشتن کارها باعث ایجاد مرگ نیز می شود. آسیب های اقتصادی ، اما به دلایل مختلف باعث مرگ می شود. مرگ. احتمالاً مرگ بیشتر. “، ترامپ در یک نشست خبری در کاخ سفید در تاریخ 30 ژوئیه گفت.

این درحالی است که کارشناسان بهداشت می گویند ، کودکان – حدود 22 درصد از جمعیت این کشور – بیش از 7 درصد از کل موارد ویروس عروق کرونر در ایالات متحده را تشکیل می دهند که تعداد و میزان موارد از مارس تا ژوئیه “به طور پیوسته در حال افزایش است”.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده ، ارقام به روز شده را در کنار راهنمایی برای کودکان در مورد چگونگی تأثیر ویروس در کودکان منتشر کرد.