شهروندان مخالف با جو بایدن می گویند که میشل اوباما را به عنوان همسر در حال اجرا در ضربان قلب خود انتخاب می کند.

شهروندان مخالف با جو بایدن می گویند که میشل اوباما را به عنوان همسر در حال اجرا در ضربان قلب خود انتخاب می کند.

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107904/06/1079040691_0:0:1905:1072_1200x675_80_0_0_4511e8789ad7b4d5847b78e215bcdf6f.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202004211079043480-netizens-at-odds-as-joe-biden-says-hed-take-michelle-obama-as-his-running-mate-in-a-heartbeat/

هفته گذشته ، باراک اوباما جو بایدن را برای ریاست جمهوری تأیید کرد و ادعا کرد که مدعی دموکرات “همه خصوصیات” را برای این کار دارد. این اقدام به دنبال گفتن بایدن در ژانویه اعلام كرد كه می خواهد بانوی اول پیشین آمریكا میشل اوباما معاون اول رئیس جمهور این كشور شود.

معاون و رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، جو بایدن ، امیدواركننده حزب دموکرات ، مجدداً خواست خود را برای دیدن بانوی اول میشل اوباما به عنوان همتای نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 این کشور در نوامبر تأیید کرد.

“من او را در ضربان قلب می گرفتم. او درخشان است. او راه دور را می داند. بایدن زن خوبی است. »بایدن باید روز دوشنبه به ایستگاه تلویزیونی KDKA متعلق به سی بی سی گفت.

با این وجود ، وی تأکید کرد که “ما تازه کار را آغاز می کنیم” برای انتخاب معاون رئیس جمهور.

وی گفت: “من به آن زن متعهد خواهم شد زیرا خیلی مهم است که دولت من مانند مردم باشد ، مثل ملت. و ما متعهد می شویم که یک زن با رنگ در دیوان عالی وجود داشته باشد ، اما این بدان معنا نیست که معاون رئیس جمهور نیز وجود نخواهد داشت. “

شهروندان به دلیل اظهارات میشل اوباما به عنوان یک “انتخاب عالی” در خدمت سخنان خود باقی مانده و اظهار داشتند كه “همه ما آن دسته از دسته موسیقی را دوست داریم”.

برخی دیگر خوش بین نبودند ، زیرا یکی از کاربران توییتر اظهار داشت که انتخاب میشل اوباما “نشانه ناامیدی” خواهد بود و دیگر شهروندان شهروندان به موضع شخصی وی در مورد این موضوع اشاره کردند. در ویژه خاطرات پرفروش منتشر شده در سال 2018 ، به ویژه بانوی اول ، تأکید کرد که وی “قصدش برای نامزدی برای همیشه نیست”.

مصاحبه KDKA بایدن یک هفته پس از تایید باراک اوباما از مدعی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری صورت می گیرد ، در بیانیه ای گفت که او معتقد است “جو در حال حاضر تمام خصوصیات لازم را در یک رئیس جمهور دارد.”

اوباما همچنین به تحسین بایدن گفت که نقش اصلی در مدیریت دو تهدید احتمالی اپیدمی قبلی داشته است و به جلوگیری از تبدیل شدن آنها به نوعی بحران ملی که تاج آن را ارائه می دهد ، تحسین کرد.

سخنان رئیس جمهور پیشین آمریكا پس از آن صورت گرفت كه بایدن در اواخر ژانویه در یك ایستگاه تبلیغاتی در آیووا گفت كه وی “مطمئناً میشل را دوست دارد [Obama] معاون رئیس جمهور شود. »از بانوی اول سابق و همسرش به عنوان” افراد فوق العاده شایسته ، شایسته و شریف “حمایت کرد.

از آنجا که سناتور برنی ساندرز در اوایل ماه آوریل نامزدهای انتخاباتی حزب دموکرات را به پایان رساند ، بایدن آخرین مقام ریاست جمهوری امیدوار برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد ترامپ در انتخابات 3 نوامبر است.


پاسخی بگذارید