شهروندان اینترنتی که مارک زاکربرگ در هوش مصنوعی منفی است – Eminem Track

شهروندان اینترنتی که مارک زاکربرگ در هوش مصنوعی منفی است – Eminem Track

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107944/48/1079444843_0:0:1280:721_1200x675_80_0_0_1abed9ea164296b42f602ad1c26241f4.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011231081245635- شبکه-های-تقسیم-به-عنوان-زاکربرگ-در-مصنوعی-معدن-قطعه-منحل-می شود /

با پیشرفت هر ساله فناوری های جدید ، برخی از واقعاً از حمله احتمالی هوش مصنوعی می ترسند ، در حالی که برخی دیگر ، برعکس ، از پتانسیل “فرمانروایان AI” استقبال می کنند.

در ویدئویی که احتمالاً اشتباه در مورد امینم مارک زاکربرگ است ، هوش مصنوعی آهنگی را به سبک خواننده رپ نمادین که مدیرعامل فیس بوک را کباب می کرد ، رها کرد و بحث در مورد موضوعات مختلف از کیفیت قافیه ها تا احتمال هوش مصنوعی بشریت را تسخیر می کند.

این فیلم در 17 نوامبر در کانال “Calamity Ai” ارسال شد. به گفته سازندگان ، تنها چیزی که در آهنگ “Eminem” توسط یک انسان نوشته شده عنوان است – “Mark Zuckerberg Diss in the Style of Eminem”؛ هوش مصنوعی همه کارهای دیگر را انجام داد.

پس از آن ، کاربر 30HZ آواز را آهنگ سازی و ایجاد کرد. با توجه به برخی اظهارنظرهای روزمره ، آوازها بسیار شبیه به Eminem واقعی هستند.

“مارک زاکربرگ ، شما یک دلقک کوچک اینترنتی. شما یک اسم دختر دارید ، اما شما یک مرد شیطان پرست هستید. فکر می کنید ما را با آن چیزی که ساخته اید حفظ می کنید ، اما من از آن استفاده نمی کنم و واقعاً مراقب باشید. شما خیلی احمق هستید – حتی خودتان هم از آن استفاده نمی کنید “، هوش مصنوعی زاکربرگ را بو داد.

با این حال ، مشخص شد که بعضی از خطوط مشت برای برخی چندان چشمگیر نیستند.

یکی از مفسران گفت: “” نام شما باید Facebark باشد ، زیرا همه شما پوست خود را از بین می برید “.

“این شعرها سطحی کاملاً جدید از زباله ها هستند. خوشحالم که انسان ها رپ می نویسند و نه رایانه. این سطح Lil Pump از سطح بد است” ، یکی دیگر از آنها اشاره کرد.

برخی دیگر استدلال می کردند که هوش مصنوعی بهتر از خود امینم است ، به ویژه با خندیدن در قسمت هایی که هوش مصنوعی بین زاکربرگ هوشمند و احمق بودن است.

یک کاربر نوشت: “این مانند بهترین آهنگ Eminem در 18 سال گذشته است که چگونه او نمی تواند تصمیم بگیرد که او باهوش است یا احمق ، دوگانگی یک نابغه”

افرادی بودند که طرفدار رپر AI شدند.

یک شهروند اینترنتی به شوخی گفت: “همه گانگستا می کنند تا زمانی که هوش مصنوعی بلند شود و مادر شما را چاق صدا کند”.

“مارک: با توجه به هوش تجاری خود کسب و کار: Ama Imma این حرفه را از بین می برد” ، دیگری اظهار داشت.