شهروندان اینترنتی با هشدارهای توییتر خلاقیت می گیرند ، پیام هایی را که آرزو می کند مرگ بر روی ترامپ مثبت باشد ، از بین می برد

شهروندان اینترنتی با هشدارهای توییتر خلاقیت می گیرند ، پیام هایی را که آرزو می کند مرگ بر روی ترامپ مثبت باشد ، از بین می برد

در حالی که رسانه ها در پی اعلام وضعیت آزمایش مثبت او و بانوی اول ملانیا ترامپ برای COVID-19 ، مورد موشکافی رسانه ها قرار گرفتند ، کاربران شبکه های اجتماعی در واکنش به این اخبار طوفانی خشن ایجاد کردند.

توییتر به دنبال نقض سیاست ویرایش کرونا در ویرایش کرونا ، به دلیل نقض خط مشی سیاست ، همه توییت های ابراز تمایل به مرگ رئیس جمهور آمریکا ، دونالد ترامپ را محکوم کرد.

این پلتفرم رسانه های اجتماعی روز جمعه توییت کرد که “آرزو یا امید به صدمه جدی به یک شخص یا گروهی از مردم” خلاف “سیاست رفتار سوus استفاده” آن است و احتمال دارد چنین پست هایی حذف شود.

به نقل از سخنگوی این شرکت ، سیاست فعلی از آوریل اعمال شده است و برای همه کاربران اعمال می شود ، نه فقط در رابطه با تحولات اخیر پیرامون دونالد ترامپ روزنامه گاردین.

سخنگو توضیح داد که در حالی که برخی از کاربران به حالت تعلیق در می آیند ، این شرکت با هر توئیتی برخورد نخواهد کرد.

سخنگوی ذکر شده است: “ما در اولویت قرار دادن حذف محتوا هستیم که محتوای آن اقدام واضحی داشته باشد که به طور بالقوه می تواند باعث آسیب رساندن به دنیای واقعی شود.” مادربرد به قول

بعداً اضافه شد که افرادی که صریحاً خواستار مرگ رئیس جمهور هستند ممکن است مجبور شوند توییت های خود را حذف کنند و حساب کاربری آنها را در حالت “فقط خواندن” قرار دهند.

از آنجا که آرزوی رفاه برای دونالد ترامپ و همسرش از سراسر جهان طغیان کرده است ، بسیاری از افراد در توییتر ، از جمله مخالف دموکرات وی در انتخابات نوامبر ، جو بایدن ، نیز برای او آرزوی بهبودی سریع دارند.

با این حال ، کسانی بودند که به هیچ وجه نامشخص ابراز امیدواری کردند که ترامپ بر اثر ویروس بمیرد. کاربران عصبانی از پلت فرم رسانه های اجتماعی رئیس جمهور را به دلیل اینکه در ابتدا خطرات بیماری جدید تنفسی را که باعث کشته شدن بیش از 200000 نفر در ایالات متحده شده است ، ناسزا گفتند.

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، این کشور در حال حاضر بیش از 7 ، 333000 مورد COVID-19 را ثبت کرده است.

در حالی که برخی نگران نقض سیاست توییتر بودند ، به نظر می رسید که دیگران نگرانی کمتری دارند.

اعلامیه سیاست فعلی از توییتر توسط دیگران منافقانه مورد انتقاد قرار گرفت ، آنها اشاره کردند که برخی از کاربران ، به ویژه در جوامع حاشیه ای ، به طور منظم تهدید به مرگ می کنند و پاسخ کمی از سوی شرکت دریافت می کنند.

با این وجود ، با توجه به تازه سازی قانون ، بسیاری از کاربران در توییتر مانع از ابراز احساسات خود در نسخه های سانسور شدند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، پس از اعلام روز جمعه خود مبنی بر مثبت بودن آزمایش COVID-19 و بانوی اول ، به مرکز پزشکی نظامی والتر رید رسید و در آنجا قرار است کار خود را از دفاتر ریاست جمهوری بیمارستان طی چند روز آینده ادامه دهد.

طبق بیانیه کاخ سفید ، ترامپ ، که گفته می شود روحیه خوبی دارد ، علائم خفیفی را تجربه می کند و باید از طریق انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر به کار خود ادامه دهد و در رای گیری های ریاست جمهوری باقی بماند.