شهرهای شورش ، روضه “تروریست داخلی” ، با صدای جیر جیر از بانکر

شهرهای شورش ، روضه “تروریست داخلی” ، با صدای جیر جیر از بانکر

این همان چیزی است که همبستگی به نظر می رسد. این مظلومین نژادی و اقتصادی این هفته در خیابان ها جمع شدند.

گارلند نیکسون، گروهی از خطوط خطا در رادیو اسپوتنیک ، به ما یادآوری می کند که درمورد سوابق آنها ، نه درمورد آرای آنها ، از سیاستمداران داوری کنیم. این ناآرامی ها فقط مربوط به قتل جورج فلوید نیست: این جرقه ای بود که ناآرامی های اجتماعی را تحت الشعاع قرار گرفتن در زیر ده ها میلیون نفر از کار خود برانگیخت و تلاش کرد تا با یک بررسی خفیف دولت ، بسیار ضعیف برای مراجعه به پزشک ، بدون هیچ راهنمایی در مورد بهترین مراقبت از خود در این بیماری همه گیر. او معیار دو برابر بازدید از معترضین را منفجر می کند ، که وقتی مردم برای اعتراض به جناح راست از سراسر کشور می آیند ، این یک معیار دوگانه است ، اما وقتی مردم برای نشان دادن همبستگی با زندگی سیاه ، جرم می مانند ، جنایتی است. آنها همچنین درباره کیت الیسون در مورد پیگرد قانونی درمورد مأمورانی كه جورج فلوید را كشته اند ، بحث می كنند ، برای شروع اصلاحات در پلیس و پیش بینی برخی از پیش بینی های مربوط به ژوئیه بسیار داغ ، چه اتفاقی باید رخ دهد.

یوجین پوریارروزنامه نگار با BreakThrough News گزارشی را از مینیاپولیس ارائه می دهد و تأیید می کند که تظاهرات هایی که توسط افراد محلی انجام می شود ، توسط افراد واقعی با خشم واقعی انجام می شود ، از جمله در مقامات محلی که آنها می گویند به طور مداوم از پلیس خشن محافظت می کنند. وی همچنین تأیید كرد كه بسیاری از مسائل ، مردم را به خیابانها سوق می دهد: فقر ، خشونت پلیس ، تأثیر نامتناسب COVID-19 بر جوامع سیاه و …. به گفته وی ، مردم می دانند كه برتری سفید ستونی از سیستم سرمایه داری ما است و مردم در مینیاپولیس از دیدن سایر اعتراضات در آمریكا و سراسر جهان هیجان زده هستند.

برایانا گریفیت، تهیه کننده و مجری جمهوری خلق ، گزارش می دهد که او کسی را نشنیده که در اعتراضات در اوستین به زبان روسی صحبت می کند ، اما با مقامات آمریکایی روبرو شد که رشته های اداری را برای خاموش کردن اعتراض مشروع می کشیدند. آیا این امر باعث می شود آمریکایی ها ایمن تر باشند؟ خیر ، اما رسانه های اصلی می خواهند با این روایت درباره عوامل تحریک آمیز خارجی که تشدید تنش های آمریکایی را بر عهده دارند ، ذهن خود را برای دور کردن ذهن مردم از ظلم طبقاتی به یک مأمور خارج از کشور اجرا کنند. وی و میزبان جمارل توماس همچنین خواستار رأی مردم در پاسخ به خشونت پلیس و تجزیه و تحلیل بی دندان دندان در روزهای یکشنبه ، رئیس جمهور پیشین باراک اوباما را شکستند.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]knews.com