شهردار Lib Dem London Hopeful فقط یک ستاره تلویزیونی واقعیت میلیونر “کاملاً عادی” رهبر باقی مانده است

شهردار Lib Dem London Hopeful فقط یک ستاره تلویزیونی واقعیت میلیونر “کاملاً عادی” رهبر باقی مانده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

Geeta Sidhu-Robb ، یکی از دو نامزد احتمالی لیبرال دموکرات برای شهردار لندن ، همچنین یک میلیونر ، نامزد سابق محافظه کار در مجلس و مدیر دو مبارزات ضد Brexit است.

میلیونر بودن ، رهبری مبارزات ضد Brexit و حضور در تلویزیون واقعیت همه برای لیبرال دموکرات “کاملاً طبیعی” است.

Geeta Sidhu-Robb ، یکی از دو نامزد منتخب نامزد انتخاباتی لیب دم لندن برای شهردار لندن ، در یک فیلم تبلیغاتی منتشر شده در روز جمعه ادعا کرد که او “یک فرد کاملاً طبیعی مثل شما” است.

“من یک سیاستمدار نیستم ، این چیزی نیست که هستم و تصمیم گرفتم که برای سمت های دولتی نامزد شوم. واقعاً چگونه است؟”

وكیل سابق كه تبدیل به تاجر شده است باید بداند كه از سال 1997 به عنوان كاندیدای پارلمانی – برای محافظه كاران – حضور داشت. وی با نام Sangeeta Sidhu به عنوان كاندیدای انتخابات حزب محافظه كار برای كرسی بلكبرن نامگذاری كرد ، دوم به وزیر داخلی آینده جک استراو.

سیدهو راب همچنین از جمله مدیران گروه رای مردم بود ، یک شرکت خصوصی که در سال 2018 تاسیس شد تا برای دومین رفراندوم درباره رای 2016 انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) تلاش کند. این مبارزات در ژانویه 2020 پس از آنکه رأی دهندگان پیروزی قاطع در انتخابات جنسهای ماه قبل را به حزب توریست های طرفدار برجام دادند ، به پایان رسید.

او همچنین رئیس Democracy Unleashed ، یکی از شاخه های Open Open انگلیس است که یکی از شرکت های تابعه رای مردم است. از مدیران آن می توان به وزیر سابق دولت کار و کمیسر اتحادیه اروپا لرد پیتر ماندلسون و ترور فیلیپس ، عضو سابق مجمع لندن اشاره کرد که بدون موفقیت نامزد حزب کارگر را برای اولین انتخابات شهردار لندن در سال 2000 جستجو کرد.

هیئت های رأی مردم و بریتانیا باز نیز شامل رولاند رود ، بنیانگذار و رئیس آژانس روابط عمومی لاین و نیویورک Finsbury است. این شرکت در زمینه چرخش پزشکی برای شرکت های خدمات مالی وال استریت و شهر لندن تخصص دارد.

در حالی که Democracy Unleashed به مشاور دولت Dominic Cummings به اتهام نقض محدودیت های قفل COVID-19 حمله کرده است ، Sidhu-Robb خود یک فرد بدبین در مورد واکسن ها و داروهای مدرن است. در مصاحبه ای که از آن زمان با مجله The Glass حذف شده بود ، او ادعا کرد که واکسیناسیون در دوران کودکی یکی از فرزندانش را بیمار کرده و از مزایای سلامتی روزه داری شیپور می زند.

طرفداران شبکه تلویزیونی واقعیت تلویزیونی هنگامی که سیدو راب در خانه چهار طبقه چلسی 7 میلیون پوندی ظاهر شد ، هنگام حضور در سریال 2019 شبکه 5 خانه ثروتمند ، خانه فقیر. وی در مورد سبک زندگی راحت و درآمد 150000 پوندی در هفته خود گفت: “من فکر نمی کنم که هنوز ثروتمند باشم ، فقط سطح بالایی از آنچه می خواهم به دست بیاورم دارم.”

میلیونر و دوستش هریت والی کوهن با مادر سه نفر آندره مکان خود را تغییر دادند و در آپارتمان دو خوابه اش در استکهول زندگی می کردند. سیدهو راب هنگام ورود به بلوک اظهار داشت: “من نمی خواهم در بالای آن برج قرار بگیرم ، این ایده من از جهنم روی زمین است.”

انتخابات شهردار لندن که برای امسال تعیین شده بود ، به دلیل شیوع ویروس کرونا به ماه مه 2021 موکول شد. صادق خان ، شهردار کارگر نشسته با 11 نامزد دیگر روبرو خواهد شد از جمله شان بیلی محافظه کار ، نزدیکترین رقیب وی در نظرسنجی ها. سیوبان بنیتا ، نامزد اصلی حزب لیبرال دموکرات ، در ماه ژوئیه کناره گیری کرد و گفت که نمی تواند به یک سال دیگر تبلیغات بدون مزد برای انتخابات متعهد شود.