شهادت در دادگاه شووین ؛ تنش های روسیه و اوکراین؛ حداقل مالیات جهانی

شهادت در دادگاه شووین ؛ تنش های روسیه و اوکراین؛ حداقل مالیات جهانی

تنش ها در اوکراین در میان اتهامات ایجاد و نقض آتش بس افزایش می یابد. خطر درگیری منطقه ای گسترده تر چیست؟

رون همپتون، نماینده دی سی برای سیاه پوستان در اجرای قانون آمریکا و مدیر اجرایی سابق انجمن ملی پلیس سیاه ، و دکتر شارون اندرسون، وکیل ، مشاور بازرگانی و استاد سابق دانشکده حقوق و مدرس Howard Law ، با ما همراه باشید تا در مورد شهادت رئیس پلیس مینیاپولیس در دادگاه درک شووین صحبت کنیم که مستقیماً به تشدید اوضاع و استدلال های دفاع می گوید روزنه هایی در شهادت رئیس ، و اینکه چگونه پلیس به طور کلی در حال حاضر رویکردهای حل و فصل مسالمت آمیز را تقویت نمی کند. ما همچنین درمورد اینکه چگونه دادگاه شووین باعث ایجاد یک سری اصلاحات پیشنهادی در بخشهای پلیس در سطح ملی شده و چقدر موفقیت آمیز است صحبت می کنیم.

برایان مک دونالد، روزنامه نگار متخصص در اروپای شرقی و روسیه در مورد تنش های فزاینده بین روسیه ، اوکراین و ایالات متحده با ما صحبت می کند ، با گزارش هایی از تجمع نیروهای روسی در نزدیکی شرق اوکراین در میان موج نقض آتش بس ، اوکراین تصویب سیاست امنیتی برای بازپس گیری کریمه و چگونگی این درگیری توسط رسانه های غربی پوشش داده می شود ، جایی که روسیه همیشه به عنوان متجاوز توصیف می شود. ما همچنین در مورد تضمین های حمایت ایالات متحده از اوکراین ، اینکه آمریکا واقعاً چه نوع پشتیبانی را ارائه می دهد و همچنین در صورت وخیم شدن بحران در منطقه ، این مسئله چگونه صحبت می کنند.

جون جتر، نویسنده ، رئیس دفتر سابق واشنگتن پست و دو بار فینالیست جایزه پولیتزر با بیش از 20 سال تجربه روزنامه نگاری ، به ما پیوست تا در مورد نظرات جانت یلن در مورد وضع حداقل مالیات جهانی شرکت صحبت کنیم ، چقدر ادعا می کند که این امر مانع “به پایین مسابقه دهید.” ما همچنین در مورد مالیات بخشیدن به شرکت های بزرگ که سالها هیچ مالیات شرکتی را پرداخت نکرده اند و اینکه آیا این پول بالقوه مالیات برای سرمایه گذاری عمومی در طرح زیرساخت جدید استفاده می شود ، صحبت می کنیم.

Psalmayene ‘Psalm’ 24، نمایشنامه نویس ، کارگردان و بازیگر برنده جایزه برای صحبت در مورد قطعه کاملاً جدید خود “The Freewheelin ‘شورشیان” ، تجربه خلق آثار دیجیتالی برای شرکت های تئاتر ، و وضعیت تئاتر آمریکا پس از سیاه ، بومی و مردم رنگ (BIPOC) تئاتر سازان نامه “ما شما را می بینیم ، تئاتر آمریکای سفید” منتشر کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم