شهادت آتشین بار دو آمریكا مخالف را در معرض دید قرار می دهد

شهادت آتشین بار دو آمریكا مخالف را در معرض دید قرار می دهد

حمله وسایل نقلیه به معترضین شفق قطبی نشانگر روند؛ جنبش اعتراضی مالی روابط نگران کننده ای دارد. فلسطینی ها با تهدید COVID-19 در زندان های آمریکا روبرو هستند

در این قسمت از بازی های Any Anyans Nuce میزبان شان بلک مون و ژاکی لومان است جوئل ابراهیم، یک سازمان دهنده با حزب آزادی و سوسیالیسم در دنور ، برای گفتگو در مورد حمله هولناک وسایل نقلیه به اعتراض در شفق قطبی ، کلرادو خواستار عدالت برای الیاس مک کلین ، پیامدهای عدم امتناع ظاهری پلیس شفق قطبی برای محاکمه مجرم.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند ابیومی آزکیوسردبیر شبکه خبری پان-آفریقا ، برای گفتگو در مورد جنبش اعتراضی “5 ژوئن” خواستار استعفای رئیس جمهور ابراهیم بووبکار از مالی ، رابطه بین آن جنبش و تشکل های جهادی که به سرنگونی دولت لیبی کمک کرده است ، و فقط چه کسی می تواند ایستادگی کنید تا از سرنگونی بوبکار بهره مند شوید.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند میکو پلد، فعال حقوق بشر و نویسنده “ناعادلانه: داستان بنیاد سرزمین مقدس پنج” در مورد زندانیان سالخورده سیاسی فلسطین در مورد آزار و اذیت و بدرفتاری در مورد آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت بدرفتاری ، زیرا همه گیر کورو ویروس همچنان به ویرانی زندانها و زندانهای ایالات متحده ادامه می دهد.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به روزنامه نگار و سوت زننده پیوسته اند کولن روولی در مورد خبرهایی كه فدراسیون معلمان آمریكا به اعضای خود داده است ، در صورت ناامن كردن مناطق خود به دلیل تهدید coronavirus و شهادت جنجالی دادستان کل ویلیام بار قبل از کمیته دادگستری مجلس امروز ، اعضای خود را برای ادامه اعتصاب آماده کنند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم