“شما هم خیلی ، اما ما اینجا هستیم”: جنجال AOC Stirs درمورد گفتن “Fracking بد است” از Kamala Harris

“شما هم خیلی ، اما ما اینجا هستیم”: جنجال AOC Stirs درمورد گفتن “Fracking بد است” از Kamala Harris

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

شکستگی هیدرولیکی ، که معمولاً به عنوان fracking شناخته می شود ، روشی برای استخراج نفت و گاز از لایه های عمیق زمین با استفاده از مایع تحت فشار متشکل از آب و مواد شیمیایی است. این فناوری برای اولین بار در دهه 1940 مورد استفاده قرار گرفت ، اما تنها در دو دهه گذشته در ایالات متحده محبوب شد.

کاربران شبکه های اجتماعی پس از صحبت های الكساندیا اوكاسیو-كورتز ، دموكرات ، درمورد موضوع فركینگ ، توهین كردند. وی اظهارات خود را در پاسخ به بحث معاون ریاست جمهوری بین کامالا هریس و مایک پنس ، که روز چهارشنبه برگزار شد ، بیان کرد. در جریان این رویداد ، هریس گفت اگر جو بایدن دموکرات در انتخابات پیروز شود منعی برای شکستن وجود نخواهد داشت.

با استفاده از توییتر Ocasio Cortez ، معروف به AOC ، مخالفت خود را ابراز کرد و گفت:

این سیاستمدار با بیش از 22000 اظهار نظر درگیر شد و بسیاری از کاربران او را مسخره کردند.

برخی از شهروندان اینترنتی به این واقعیت اشاره کردند که fracking باعث ایجاد مشاغل زیادی شده و قبض های انرژی آمریکایی ها را کاهش داده است.

دیگران گفتند که AOC هیچ استدلالی برای حمایت از موضع وی ارائه نکرده است و خاطرنشان کردند که اگر به طور صحیح انجام شود ، فرکینگ ایمن است.

دیگران تخصص وی را زیر سال بردند و یادآوری کردند که قبل از کار سیاسی ، AOC به عنوان پیشخدمت و متصدی بار کار می کرد.

بسیاری از کاربران به جای صرف وقت در شبکه های اجتماعی ، سیاستمدار را به اقدام و ممنوعیت شکستن فراکسیون دعوت کردند.

با این حال ، کسانی نیز حضور داشتند که طرفدار AOC بودند.

شکست هیدرولیک ، که معمولاً به آن fracking می گویند ، روشی برای استخراج روغن و گاز با استفاده از مایع تحت فشار متشکل از آب و مواد شیمیایی است. در دو دهه گذشته ، این روند در ایالات متحده بسیار محبوب شده است.
مخالفان فراکینگ می گویند این یک تهدید بزرگ برای محیط زیست است. مواد شیمیایی مورد استفاده در این فرآیند از خطرناک تا بسیار سمی متفاوت است و مواردی وجود دارد که این مواد شیمیایی منابع آب آشامیدنی را آلوده کرده اند. در بعضی موارد ، آب آنقدر آلوده شد که تمیز کردن آن در تصفیه خانه غیرممکن بود. خطر دیگر ناشی از فرکینگ ، زمین لرزه است ، زیرا نفت و گاز از لایه های عمیق زمین استخراج می شود.