‘شما هستید!’ کاربران شبکه های اجتماعی ترامپ را پس از آنکه خواهرزاده خود را “ناپایدار” خواند ، تقبیح کردند

‘شما هستید!’ کاربران شبکه های اجتماعی ترامپ را پس از آنکه خواهرزاده خود را “ناپایدار” خواند ، تقبیح کردند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

مری ترامپ از زمانی که فاش کرد در حال نوشتن کتابی کاملاً درباره خانواده ترامپ و به طور خاص درباره عموی خود ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا است ، گزارش شده است که ظاهرا منفی ترسیم خواهد شد. دولت ترامپ به دنبال ادعای نقض توافق نامه های عدم توافق به دنبال جلوگیری از انتشار این نمایشگاه بود.

کاربران ‌های اجتماعی پس از حمله خواهرزاده وی ، مری ، در ‌های اجتماعی ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا را مورد تحسین قرار دادند. رئیس جمهور ایالات متحده در توئیتی از خواهرزاده 55 ساله اش “ناپایدار” نام برد و ادعا كرد كه او در تمام زندگی “شرمنده” شده است.

“در مورد تنها راهی که یک شخص قادر به نوشتن کتاب در مورد من است این است که اگر آنها موافقت کنند که هرچه بیشتر” چیزهای “بدی را شامل شود ، که اکثر آنها دروغ است. این مانند استخدام در CNN یا MSDNC است [sic] و گفت که “رئیس جمهور ترامپ عالی است.” شما شانس ZERO دارید. اخبار جعلی! .. حتی خواه جنگ طلبان گنگ مانند جان بولتون باشند ، مدعیان اجتماعی مانند باب وودوارد ، که هرگز حرف خوبی برای گفتن ندارد ، یا خواهرزاده ناپایدار ، که اکنون به درستی از همه زندگی خود طفره رفته ، مورد تحقیر و تمسخر قرار گرفت ، و حتی هرگز دوست نداشت توسط پدر بزرگ خود بسیار مهربان و دلسوز! “، ترامپ توییت کرد.

توییت ترامپ واکنش جدی در بین شهروندان مشاهده کرد.

نتیزنز خاطرنشان کرد: ترامپ به هر کسی که با او مخالف باشد حمله می کند.

برخی دیگر ادعا می کنند که اظهارات ترامپ ناشی از رتبه بندی ضعیف بوده و تردید دارند که مریم ترامپ “مأیوس” شد ، زیرا کتاب وی شامل شهادت های بسیاری از مردم است.

برخی از کاربران با اظهارات ترامپ درباره خواهرزاده وی موافقت کردند و اظهار داشتند که قرار گرفتن در معرض رئیس جمهور پول گرفتن است.

به گفته ناشر “خیلی زیاد و هرگز کافی نیست: چگونه خانواده من خطرناکترین انسان جهان را خلق کردند” ، که در ماه ژوئیه منتشر شد ، کتاب جدید درباره خانواده ترامپ و رئیس جمهور “کابوس آسیب ها ، روابط مخرب” ، و ترکیبی غم انگیز از غفلت و سو abuse استفاده “و توضیح می دهد” چگونه دایی او به مردی تبدیل شد که اکنون سلامتی ، امنیت اقتصادی و ساختار اجتماعی جهان را تهدید می کند “.

علاوه بر افشاگری ، مری ترامپ ضبط های صوتی را منتشر کرده است که در آن اعضای خانواده در مورد رئیس جمهور صحبت می کنند ، از جمله خواهر رئیس جمهور ، مریان ترامپ باری ، ترامپ را “کلاهبردار” توصیف می کند ، بدون “اصول”.

در سال های اخیر ، بسیاری از دستیاران و مقامات سابق که قبلاً در دولت ترامپ کار می کردند ، کتابهایی درباره ترامپ نوشته اند. آخرین افشاگری توسط جان بولتون ، مشاور سابق امنیت ملی ، که ادعا می کند ترامپ برای پیروزی در انتخابات از شی جین پینگ رئیس جمهور چین کمک خواسته است ، مورد تمسخر مقامات کاخ سفید قرار گرفته و بارها به “دیکتاتورها” لطف کرده است

ترامپ کتاب بولتون را به عنوان دروغ و داستانهای جعلی رد کرد ، در حالی که مایك پمپئو وزیر امور خارجه آمریكا ، مانند بولتون دیگر منصوب ترامپ ، مشاور امنیت ملی سابق را “خائن” خواند.