شماره واقعی بیکاری ، روایت های همه گیر ، فلین نمی تواند پیروز شود

شماره واقعی بیکاری ، روایت های همه گیر ، فلین نمی تواند پیروز شود

اکنون AOC در این تمرین نیروی کار بی معنی قرار گرفته است. این گوسفند گری است ، تأثیرگذار نیست ، و ما نباید برای آن حل و فصل کنیم.

تودی گلدبرگرئیس دفتر مشاغل ملی برای همه ائتلاف و استاد ظهور سیاست های اجتماعی در دانشگاه آدلفی ، وضعیت بیکاری واقعی در ایالات متحده را فراتر از شماره های منتشر شده توسط وزارت کار ، که از معیارهای غیرواقعی استفاده می کنند ، توصیف می کند که بسیاری از شکارچیان شغل را از حساب خود حذف می کند. وی تخمین می زند که درصد واقعی افراد بیکار 26 درصد است. او تفاوت بین رکود اقتصادی و رکود اقتصادی ناشی از بیماری را توضیح می دهد ، چگونه ضمانت شغلی می تواند ما را به سمت بهبودی واقعی پس از کنترل بحران بهداشت سوق دهد ، و چرا تولید جنبش کارگری اینقدر سخت بوده است که قدرت گسترده ای ایجاد کنند.

برنده جایزه کارتونیست و سرمقاله تحریریه تد رال در مورد فشار دادرسی در پرونده مایکل فلین و چگونگی تأثیر قدرت دولت در عدالت آمریکا با میزبان باب شلوئور و جمارل توماس صحبت کرد. وی گفت ، استاندارد دوگانه آشکار و عدم صداقت در این مورد و پرونده Tara Reade نگران کننده است ، و رسانه های آمریکایی تا حد زیادی مسئولیت خود را در قبال اختیاراتی که مسئولیت پاسخگویی را بر عهده گرفته اند ، از دست داده اند. این تنبلی به علاوه انقلاب فناوری در دهه گذشته بدان معنی است که نظم رسانه های قدیمی قادر به تحمل این بحران اقتصادی نیستند و آنچه جایگزین آن می شود هنوز مشخص نیست.

گیل ویتمعلم یوگا 500 ساعته و مربی شخصی دارای گواهینامه شخصی ، به دلیل صحبت در مورد چالش های سالخورده سالمندان به تناسب اندام خود ، به ویژه در حال حاضر ، کنار گذاشته شد ، به خصوص در حال حاضر ، چگونه می توانند بر آنها غلبه کنند و چگونه همه ما می توانیم لذت بیشتری به سن بیاوریم.

شهادت ترسناک امروز از دکتر ریک برایت و آخرین ترساندن هک شدن چینی ها ، گفت که Misfits همچنین به قمار بزرگ دادگاه عالی ویسکانسین ، ادعای رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور دونالد ترامپ مبنی بر اینکه دموکرات ها به جای ویروس با وی مبارزه می کنند ، وارد شد.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]