‘شمارش همه آرا!!’: شهروندان در شوک پس از برنده شدن جایزه انتخاب مردم توسط الن دی جنرس

‘شمارش همه آرا!!’: شهروندان در شوک پس از برنده شدن جایزه انتخاب مردم توسط الن دی جنرس

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

DeGeneres به عنوان یک کمدین استندآپ مشهور شد ، اما این برنامه گفتگوی روزانه او با عنوان خودش است که الن را به یک نام خانوادگی و یکی از تزئیناترین چهره های تلویزیونی تبدیل کرده است. از زمان راه اندازی در سال 2003 ، 61 جایزه معتبر Emmy را از آن خود کرده است. با این حال ، تابستان گذشته این نمایشگاه درگیر یک جنجال شد.

الن دی جنرس ممکن است ادعاهای خصمانه محل کار علیه خود را در گذشته ترک کند ، اما کاربران شبکه های اجتماعی هنوز نمی توانند این رسوایی را فراموش کنند. خبر برنده شدن نشان در جوایز 2020 People’s Choice موجی از نظرات عصبانی و کنایه آمیز را در فضای مجازی برانگیخته است. علی رغم افت شدید رتبه ها ، الن جایزه را در گروه Talk Show روز دریافت کرد.

“متشکرم ، متشکرم ، متشکرم ، از اعماق قلب من. من متشکرم. من نه تنها این جایزه را برای خودم می پذیرم بلکه از طرف خدمه و کارکنان شگفت انگیزم که نمایش را امکان پذیر می کنند ، پذیرفته می شوند. هر روز ، 100 درصد از خودشان ، 100 درصد وقت را بدهند “، مجری ضمن پذیرش جایزه گفت.

با این حال ، سخنرانی او نتوانست رضایت شهروندان اینترنتی را جلب کند ، او DeGeneres را به عدم صداقت متهم کرد و خاطر نشان کرد که او بدون کارمندان خود هیچ چیز نیست.

بسیاری از آنها تعجب کردند که چرا بعد از اینکه تولیدکنندگان این برنامه به زورگویی ، نژادپرستی و سو sexual رفتار جنسی متهم شدند ، مردم به او رای دادند.

به نظر می رسد دیگر کاربران اینترنتی پاسخی برای چگونگی برنده شدن جایزه توسط الن یافته اند.

بسیاری از کاربران ادعا کردند که این نمایش در گروه اشتباه نامزد شده است …

برخی دیگر نیز گفتند که این آراged تقلبی بوده و باعث سرگرمی انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شده است.

در اواسط ماه ژوئیه ، Buzzfeed داستانی را منتشر کرد که در آن 36 کارمند سابق نمایشگاه الن درباره محیط سمی کار در آنجا صحبت کردند. علاوه بر اتهامات ذکر شده در بالا به نژادپرستی ، آزار و اذیت جنسی و قلدری ، برخی از کارمندان شکایت داشتند که به دلیل شرکت در مراسم خاکسپاری خانواده یا تعطیلات روزها به دلیل بیماری اخراج شده اند. افرادی که با Buzzfeed صحبت کردند نیز ادعا کردند که خود میزبان از محیط سمی آگاه بوده است.

“او می داند كه *** همچنان ادامه دارد ، اما همچنین نمی خواهد آن را بشنود.” دیگری گفت: “با یکدیگر مهربان باشید”

داستان Buzzfeed تحقیقات داخلی را برانگیخت که منجر به اخراج سه تهیه کننده اجرایی شد.

DeGeneres آخرین فصل نمایش را با عذرخواهی از اعضای سابق کارمندان آغاز کرد ، اما ادعای اینکه او می دانسته در پشت صحنه چه اتفاقی می افتد را کنار زد و گفت:

“شاید بعضی از شما بدانید که ، می دانید ، من یک بازیگر بودم. من در فیلم های سینمایی یک زن مستقیم بازی کردم ، بنابراین من یک بازیگر زن بسیار خوبی هستم. اما من فکر نمی کنم که من آنقدر خوب باشم که بتوانم هفده سال هر روز به اینجا بیایید و شما را گول بزنم “.