شرکت پورن به عنوان بخشی از کمپین ممتنع با هدف متوقف کردن COVID-19 ، 250،000 دلار به WHO اهدا می کند

شرکت پورن به عنوان بخشی از کمپین ممتنع با هدف متوقف کردن COVID-19 ، 250،000 دلار به WHO اهدا می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در 15 آوریل ، رئیس جمهور دونالد ترامپ اعلام کرد که ایالات متحده بودجه خود را به سازمان بهداشت جهانی متوقف می کند و می گوید: دیده بان بهداشت جهانی “در وظیفه اصلی خود ناکام بوده است”. ترامپ WHO را به سوء مدیریت و پوشاندن شیوع تاج ویروس متهم كرد. ایالات متحده بزرگترین عضو بدن است. سال گذشته 400 میلیون دلار تأمین شده است.

شرکت وب کم بزرگسالان ImLive گفت که مبلغ 250،000 دلار را به عنوان بخشی از کمپین پرهیز از فعالیت خود به سازمان بهداشت جهانی اهدا کرده و مردم را به ماندن در خانه و کمک به جلوگیری از شیوع تاج ویروس کمک کرده است. کمپین Stay Home ، Don’t Date ، مردم را ترغیب می کند به جای اینکه در تاریخ به منظور انجام رابطه جنسی و به طور بالقوه شیوع بیماری به سایت های وب کم یا سایت های مستهجن مراجعه کنند. ImLive گفت که خدمات 50 میلیون دلاری خود را به مشتریان جدیدی که از این کمپین حمایت می کنند ، می دهد.

علاوه بر بازدید از وب سایت خود ، ImLive مردم را ترغیب می کند چالش #ImLiveWithFriends خود را نیز در پیش بگیرند. کاربران باید از طریق ویدئو کنفرانس با 3 دوست خود گپ بزنند و تصویر خود را در های اجتماعی با هشتگ ارسال کنند. برای هر عکس این شرکت 1 دلار برای کمک به COVID-19 فراهم می کند.

یكی از افراد مشهور كه ​​حمایت از فعالیت های ImLive را تأیید كرده ، بازیگر سابق دیزنی ، بلا تورن است. این 22 ساله اخیراً فیلمی به نام “او و او” را برای بزرگترین وب سایت فیلم بزرگسالان پورن هاب کارگردانی کرده است. “حتی اگر از نظر جسمی از هم جدا شده باشیم ، به معنای این نیست که باید احساس تنهایی کنیم” ، این بازیگر در پست خود نوشت که مردم را ترغیب به پیوستن به کمپین و چالش #ImLiveWithFriends می کند.


پاسخی بگذارید