“شروع کنید با دست زدن به خودتان”: بریتانیایی ها در واکنش به “تحریم برای نقض کنندگان حقوق بشر” نسبت به رعب توییت واکنش نشان دادند

“شروع کنید با دست زدن به خودتان”: بریتانیایی ها در واکنش به “تحریم برای نقض کنندگان حقوق بشر” نسبت به رعب توییت واکنش نشان دادند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

روز دوشنبه ، دومینیک رهاب ، وزیر خارجه امور خارجه از تحریم های جدید علیه 47 نفر و 2 شخص از روسیه ، عربستان سعودی ، میانمار و کره شمالی براساس قانون اصلاحات مگنیسکی انگلیس پرده برداشت. تحت این محدودیت ها ، افراد هدفمند مجاز به بازدید از انگلیس ، خرید ملک یا استفاده از سیستم بانکی کشور نخواهند بود.

اعلامیه وزیر خارجه رهاب روز دوشنبه مبنی بر “رژیم تحریم جدید” که افرادی را که مرتکب شدیدترین موارد نقض حقوق بشر شده اند را هدف قرار می دهد ، منجر به واکنش عجیبی در صفحه توییتر خود شده است ، در حالی که کاربران وزیر ریاکاری را متهم کرده و از وی خواسته اند که مقامات جانسون را اضافه کند. دولت در لیست با استناد به انواع شکایت ها.

برخی کاربران با طرز طعنه آمیز “Raab” موافقت کردند و گفتند که “رژیم تحریم حتماً باید به هر کسی که منجر به مرگ 65،000+ نفر ، بدون استثناء شود ، تحمیل شود.”

برخی دیگر با احساسات مشابه مطابقت داشتند و اظهار داشتند كه این فقط زمان قبل از اینكه دولت بتواند به جرم طیف وسیعی از “نقض حقوق اساسی بشر” دستگیر شود ، زمان دارد.

آیا شما هدف خود را برای انجام رفتارهای خود هدف قرار می دهید [Julian] فرزندان آسانژ و بادروش؟ ” یکی از کاربران ، با اشاره به سوت زن زندانی و رسوایی سیاسی 2018 در مورد انگلیسی ها به اشتباه بازداشت و اخراج شده از انگلستان یا در غیر این صورت توسط مقامات مورد سوء استفاده قرار گرفت.

دیگر پیشنهاد کرد که شاید بهتر باشد قبل از تحریم آنها فروش اسلحه به عربستان سعودی متوقف شود.

برخی دیگر به زبان “جهانی بریتانیا” وزیر امور خارجه توجه كردند و ابراز تاسف كردند كه “انگلیس جهانی به انگلستان كوچك تبدیل شده است” و اظهار داشت كه این كشور “تبدیل به خنده جهان” شده است.

برخی از کاربران این اطلاعیه را با جدیت در پیش گرفتند و به خیال خود اجازه می دهند تخیلات خود را وحشی و غیرفعال کند پیشنهاد همه از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ گرفته تا نخست وزیر بوریس جانسون و کشورها از ایالات متحده و اسرائيل به چین، پاکستان ، قطر و ایران به یک دلیل یا دلیل دیگری به لیست تحریم ها اضافه شود.

سرانجام ، یکی از کاربران ویدیوی مبارزات انتخاباتی قدیمی را ضبط کرد که در آن ظاهرا رعب گفته است که او از قانون حقوق بشر پشتیبانی نمی کند ، یا به حقوق اقتصادی و اجتماعی اعتقاد دارد و می گوید که نمی توانند “بهتر از هر کسی فکر کنند”. تحریم های جدید “نقض حقوق بشر” در لندن.