شركت HVAC پس از اشتباه شدن توسط ترامپ ، خدمات خود را به کاخ سفید اعلام کرد

شركت HVAC پس از اشتباه شدن توسط ترامپ ، خدمات خود را به کاخ سفید اعلام کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/07/1d/1080011149_0:340:2990:2022_1200x675_80_0_0_5f9011eff6323aca86c5fa2dd8f77314.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202007291080011179-hvac-company-touts-service-to-white-house-after-being-mistakenly-tagged-by-trump/

رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ ، در حالی که توییت خود راجع به شبکه “حتی تماشای” فاکس نیوز از Air Force One اعلام نکرد ، اتفاق افتاد که یک شرکت گرمایشی ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) از اوهایو را برچسب گذاری کرد. این شرکت به سرعت از خطای رئیس جمهور استفاده کرد.

یک شرکت گرمایشی ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) مستقر در اوهایو به نام Air Force One خدمات خود را پس از اینکه به اشتباه در توئیت رئیس جمهور دونالد ترامپ با عنوان “نیروی هوایی یک” – هواپیمای ریاست جمهوری ، به کاخ سفید ارائه داد ، ارائه داد.

“ما به عنوان یک مشاغل خانوادگی ، ما در سیاست طرفی نداریم اما با ذکرrealDonaldTrump متلاشی شدیم. متأسفانه ، تکنیک های HVAC خلبانان بزرگی را ایجاد نمی کنند ، اما اگر این دعوتی برای ارائه خدمات مکانیکی در کاخ سفید باشد یا در نیروی هوایی یک ، همه ما گوشیم! “، صدای توئیت شرکت را کنار گذاشت.

این شرکت در ادامه خاطرنشان كرد كه هدف آنها برای “برداشت از رسانه های اجتماعی” با ذکر سخنان ترامپ “از بین رفته است” و مجدداً آمادگی آنها را برای ارائه خدمات برای كاخ سفید یا نیروی هوایی یك اعلام كرد.

حساب HVAC دیگر در توییت اصلی ترامپ ذکر نشده است که در آن وی Fox News را به دلیل “حتی قابل تماشای” بودن در حالی که می گوید او در نیروی هوایی یک است و به تگزاس پرواز می کند ، مورد انتقاد قرار داد.

با این حال ، تصویر توییت اصلی به طور گسترده در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

چندی پیش از ترامپ به دلیل داشتن عکسی که از وی گرفته شده بود در نشسته بیضی با طیف وسیعی از محصولات شرکت غذایی Goya که به طور برجسته نمایش داده می شد ، به کمپانی HVAC آمد ، به شرکت HVAC آمد. POTUS به سرعت به دلیل تبلیغ محصولات مورد انتقاد قرار گرفت ، زیرا شهروندان اظهار داشتند که این حرکت ، در حالی که خلاف قانون نیست ، در رهنمودهای اخلاق فدرال ناامید شده است. پیش از این ، گویا برای ابراز حمایت از فعالیت انتخاب مجدد ترامپ ، واکنش جدی نشان داده بود.