شرط می بندد که آن را دوست داشته باشد: ملانیا ترامپ پس از رانت آشکار ، به دنبال لباس برای لباس کریسمس است

شرط می بندد که آن را دوست داشته باشد: ملانیا ترامپ پس از رانت آشکار ، به دنبال لباس برای لباس کریسمس است

از آنجا که نتایج مقدماتی رأی گیری ریاست جمهوری آمریکا توسط کمپین ترامپ مورد مناقشه است ، اکنون رسانه های آمریکایی پیشنهاد می کنند که فصل کریسمس امسال می تواند آخرین مورد برای ملانیا ترامپ ، بانوی اول متولد اسلوونی باشد.

استفانی گریشام ، سخنگوی بانوی اول ، به مجله People گفت که نیمه بهتر دونالد ترامپ “منتظر است یک بار دیگر خانه مردم را برای کریسمس افتتاح کند”.

گریشام فاش کرد: “این یک سنت سالانه است که او از ماه ژوئن از طراحی آن لذت می برد. این دکور در ماه دسامبر در سراسر کشور به نمایش گذاشته می شود و جشن گرفته می شود.”

وب سایت کاخ سفید پیش از این دعوت نامه هایی از نوازندگان ، مداحان و افراد علاقه مند به تزئین محل اقامت رسمی رئیس جمهور برای درخواست آنلاین ارسال کرده بود.

به گزارش خبرگزاری های آمریکایی ، که علی رغم ادعای خلاف رئیس جمهور فعلی ، جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب اعلام کرده اند ، ممکن است آخرین باری باشد که ملانیا ترامپ می تواند تمام تلاش خود را برای درخشش کاخ سفید به کار گیرد.

سنت کریسمس ملانیا ترامپ یا “Who Fives a F ** K”

این خبر پس از انتشار نوارهای صوتی CNN در ماه اکتبر منتشر شد که گفته می شود شامل مکالمات مخفیانه بانوی اول و دستیار سابق وی استفانی وینستون ولکوف است که به طور گسترده ای به موضوع برنامه های کریسمس ملانیا ترامپ پرداخته است.

ولوكف ، كه اخیراً كتابی درمورد دوستی با بانوی اول و پایان تلخ آن منتشر كرده است ، گفت كه او در تابستان 2018 مذاكرات خود را با مالانیا سابق ضبط كرده است كه اخیراً در رسانه ها منتشر كرده است ، فقط یك ماه قبل از رأی گیری ریاست جمهوری

در نوارهای منتشر شده ، زنی که صدای او کاملاً شبیه صدای FLOTUS است ، شنیده می شود که در مورد سنت کریسمس و اینکه هیچ کس واقعاً به آن اهمیت نمی دهد ، رد می کند.

“من چیزهای کریسمس را که می دانید – من مثل خودم کار می کنم – می دانم ، چه کسی چیزهای تزئینی و کریسمس را تهیه می کند؟ اما من باید این کار را انجام دهم ، درست است؟ “صدای زن که گفته می شود متعلق به ملانیا است ، در نوار شنیده می شود.

از طرف خود ، خانم ترامپ ادعاهای دستیار سابق خود را “سودمند” خواند.

اما به دنبال این شایعه ، اخبار مربوط به هیجان بانوی اول در مورد فصل کریسمس پیش رو با شوخی و الگوی رفتاری در سراسر شبکه روبرو شد.

“شرط می بندم که او این کار را با لطف بسیار خوبی انجام خواهد داد. همه ما می دانیم که او چگونه دوست دارد تزئینات کریسمس را انجام دهد. ”یکی از کاربران با کنایه نوشت.

موضوع کریسمس امسال تاکنون ناشناخته مانده است ، با این حال ملانیا ترامپ در گذشته یکی از اهداف اصلی منتقدان بوده است. سال گذشته ، او به دلیل تزئینات سفید و درخشان سفید خود مورد حمله قرار گرفت ، در حالی که در سال 2018 ، متنفران ترامپ با نصب شوخی با شباهت شبیه شخصیت های داستان The Handmaid’s Tale ، اقدام به تمسخر وی برای نصب درختان قرمز خون در اطراف کاخ سفید کردند.