شایعه ای مبنی بر اینکه مگان مارکل “به توطئه سلطنتی معتقد است” در مورد بحث درباره سوخت او Megxit بصورت آنلاین

شایعه ای مبنی بر اینکه مگان مارکل “به توطئه سلطنتی معتقد است” در مورد بحث درباره سوخت او Megxit بصورت آنلاین

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بر اساس گزارش رسانه ها ، دوشس ساسکس با خواننده آدل که در حال مربیگری مگان و پرنس هری برای زندگی با احتیاط در لس آنجلس است ، دوستی پیدا کرد ، جایی که این زوج در یک عمارت 18 میلیون دلاری متعلق به مغول هالیوود ، تایلر پری در حال اقامت هستند.

مگان مارکل معتقد بود که درباریان سلطنتی در طول معاشرت با شاهزاده هری درگیر توطئه شدند ، یکشنبه تایمز به نقل از دوست ناشناس دوشس گزارش شده است. به گزارش خبرورزشی ، درباریان سلطنتی از ترس 38 ساله می خواستند به شهرت وی آسیب برساند و پس از ازدواج این زوج و انتقال به Frogmore Cottage Meghan خود را در انزوا قرار داد.

دوست دوشس گفت: “او اطمینان داشت كه توطئه ای علیه وی وجود داشته است. من فکر می کنم از ابتدا احساس می کند که یک فرد خارج از خانه است. این زندگی او عادت نبود و او می خواست”. یکشنبه تایمز.

یکی دیگر از دوستان به روزنامه گفت که استقلال مالی مگان مارکل عامل محرک تصمیم زوجین برای ترک زندگی سلطنتی و انتقال به آمریکای شمالی است. یک دوست گفت: “یکی از مواردی که مگان با آن دست و پنجه نرم می کرد ، درآمد نداشت.” او همیشه کار کرده است و فکر می کنم احساس ناتوانی داشته است. داشتن آزادی مالی بخش بزرگی از آنها مایل به ترک بودند. “دوست دوشس به این مقاله گفت.

گزارش روزنامه اظهار نظرهای عصبانی را به طور آنلاین با کاربران رسانه های اجتماعی برانگیخت که می گوید مگان مارکل شهرت خود را خراب کرده است.

دیگران شوخی کردند که درباریان سلطنتی کارهای مهم دیگری نسبت به درگیر شدن در تئوری های توطئه دارند.

برخی از شهروندان تذکر داده اند که مگان هرگز نمی خواست بخشی از خانواده سلطنتی شود و وقتی با شاهزاده هری ازدواج کرد ، تنها یک انگیزه داشت.

سایر کاربران رسانه های اجتماعی تصور می کردند اظهارات مارکل در مورد نظریه های توطئه علیه وی نشانه مشکلات روحی است …

در آغاز ماه ژانویه ، دوک و دوشس ساسکس با اعلام تمایل خود به کناره گیری از نقشهای ارشد در خانواده سلطنتی و کار برای استقلال مالی ، انگلیس را شوکه کردند. این اقدام با عنوان “Megxit” کل کشور را قطبی کرد و این زوج به شدت مورد انتقاد این تصمیم قرار گرفتند. تمرکز ویژه روی تمایل زوجین برای استقلال مالی و تعادل بین وقت خود بین انگلستان و آمریکای شمالی بود ، که باعث افزایش قابل توجهی صورتحساب های حمل و نقل و امنیت ، توسط مالیات دهندگان می شود.