شایعات بیشتر هک روسی درگیری در اتیوپی افزایش می یابد

شایعات بیشتر هک روسی درگیری در اتیوپی افزایش می یابد

بازیکنان چه کسانی هستند و آیا این اتهامات آخرین اتهامات هک روسی را تأیید می کند؟ ما قبلاً این نمایش را دیده بودیم و همه چیز بی اساس تمام شد.

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی: قانون اساسی ، دیوان عالی کشور و سقوط دموکراسی در آمریکا” ، برای بحث در مورد داستان اخیر واشنگتن پست که ادعا می کند هکرهای دولت روسیه در پشت یک کار جاسوسی دیگر هستند که به آژانس های آمریکایی نفوذ کرده است ، به ما پیوست. . همچنین نگاهی خواهیم انداخت به درگیری در قره باغ و درگیری بزرگتر بین ارمنستان و آذربایجان. چند روز پیش Eurasianet با گزارشی درمورد آنچه که هفته هاست در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود ، منتشر شد: فیلم هایی که جنایات تکان دهنده سربازان آذربایجانی علیه غیرنظامیان و اسیران ارمنی را به تصویر می کشد. آیا رسانه های جهانی فقط به آذربایجان اجازه داده اند بدون هیچ گونه سر و صدا در سراسر ارمنستان راه برود؟

Teodrose Fikre، بنیانگذار مجله Ghion ، برای ادامه بحث در مورد آخرین تحولات در شمال اتیوپی در حالی که دولت این کشور به تلاش برای دستیابی مجدد به کنترل کامل منطقه Tigray ادامه می دهد ، به ما پیوست. خبرگزاری فرانسه روز دوشنبه گفت که “برق و ارتباطات تلفنی تا حدی در Tigray برقرار شده است ، جایی که غیرنظامیان از محرومیت ، ترس و خشونت در منطقه آشفته پس از شش هفته سکوت صحبت می کردند”. “Tigray از 4 نوامبر تحت خاموشی ارتباطات قرار دارد … این خاموش شدن ، همراه با محدودیت های دسترسی به منطقه ، در صورت نبرد ارتش با نیروهای وفادار به جبهه آزادی بخش خلق Tigray (TPLF) ، تأیید وضعیت در زمین را دشوار می کند. “

آنتونی لورنزو گرین، یک سازمان دهنده اصلی با Black Lives Matter DC ، به ما می پیوندد و در مورد تظاهرات پسران مغرور طرفدار ترامپ در آخر هفته در واشنگتن دی سی بحث می کنیم. حداقل چهار نفر در درگیری ها اواخر روز شنبه پس از یک روز تجمع یک روزه MAGA که شامل مشاور سابق امنیت ملی مایکل فلین ، الکس جونز نظریه پرداز توطئه و یک پرواز هوایی از آنچه به نظر می رسید هلی کوپتر ریاست جمهوری Marine One است ، چاقو خورده بودند. بر اساس گزارش NBC4 واشنگتن که به پلیس محلی استناد می کند ، درگیری ها بین پسران افتخار ، آنتیفا و پلیس تا عصر روز شنبه نیز ادامه داشت و منجر به دستگیری حداقل 33 نفر شد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم