س Quesالاتی نپرسید که نمی خواهید پاسخ آن را بدانید: الون ماسک تأیید می کند که او یک بیگانه است

س Quesالاتی نپرسید که نمی خواهید پاسخ آن را بدانید: الون ماسک تأیید می کند که او یک بیگانه است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ماسک در مورد مشاهده بیگانگان تردید دارد ، پیش از این در توییتر مقایسه نمودارهای افزایش رزولوشن دوربین در مقیاس زمانی و وضوح تصاویر بشقاب پرنده ها را منتشر کرده بود که مسطح بود.

ایلون ماسک روز دوشنبه به دنبال کنندگان توییتر خود گفت که او در پاسخ به سوال یک کاربر بیگانه است.

هنگامی که سرمایه دار فناوری پیشرفته توییت کرد که زمین مسطح نیست و Donkey King در آن زندگی می کند ، یکی از افراد اینترنتی از او س ifال کرد که آیا او بیگانه است یا خیر ، که ماسک به او نشان داد که او به وضوح وجود دارد.

مشخص نیست که آیا این کارآفرین نام شخصیت معروف میمون مانند از سری بازی های ویدیویی معروف Donkey Kong را اشتباه املایی نوشته است یا در واقع منظور او یک پادشاه الاغ است که می تواند به پردرآمدترین فیلم بلند انیمیشن پاکستان اشاره کند.

صدای جیر جیر طوفانی از واکنش های خنده دار را به همراه داشت ، و مردم با ارسال یادداشت هایی از آنها. کسی حتی با اشاره به شوخی محبوب اینترنتی مبنی بر اینکه مدیر عامل فیس بوک در واقع یک بیگانه است یا سایبورگ ، از وی سوال کرد که آیا او و زاکربرگ از یک سیاره هستند.

الون ماسک واقعاً یک بیگانه خواهد بود ، زمانی که و اگر به مریخ برسد ، هدفی که سالها پیش پیش از شرکتش SpaceX تعیین کرد.

با توجه به نکته جدی تر ، سال گذشته ماسک در مصاحبه ای گفت که اولین انسان ها پس از شش سال روی مریخ فرود می آیند و گفت که “… این یک ماجراجویی بزرگ خواهد بود” و این “یکی از جالب ترین چیزهایی است که تاکنون اتفاق افتاده است اگر شما نمی میرید “.

اسپیس ایکس در حال توسعه وسیله ای برای تحویل محموله های انسانی به سیاره سرخ است زیرا در حال تولید وسیله نقلیه ای است که آماده تحویل انسان به مریخ به نام Starship است. این شرکت موفق شد وسیله نقلیه را به پرواز در آورد ، اما در فرود چهار مشکل را تجربه کرده است که چهار آزمایش اخیر منجر به شکست شده است.