سی ان ان به دلیل گزارش بیمارستان های کالیفرنیا به طور آنلاین در معرض آتش سوزی قرار نمی گیرد

سی ان ان به دلیل گزارش بیمارستان های کالیفرنیا به طور آنلاین در معرض آتش سوزی قرار نمی گیرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107852/40/1078524033_0:0:3072:1728_1200x675_80_0_0_f5d885718da282588eb35c9f6e52868d.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202004161078981216-cnn-under-fire-online-for-reporting-california-h بیمارستان-didnt-get-ventilators-from-elon-musk/

بیماری همه گیر کروناویروس که 2 میلیون نفر در سراسر جهان را تحت تأثیر خود قرار داده است ، فشارهای بی سابقه ای را بر سیستم های مراقبت های بهداشتی وارد کرده است. یکی از مشکلات اساسی کمبود تجهیزات پزشکی مانند دستگاه های تنفسی است که برای معالجه بیماران مبتلا به کروناویروس استفاده می شود. الون مسک اخیراً 1200 دستگاه تهویه را خریداری کرده و آنها را به کالیفرنیا فرستاده است.

کاربران رسانه های اجتماعی پس از انتشار گزارش کذب ، CNN را منفجر کرده اند و ادعا می کنند بیمارستان های ایالت کالیفرنیا ایالات متحده هیچ تهویه مطبوع وعده داده شده توسط الون موسک مدیر عامل تسلا را در پایان ماه مارس دریافت نمی کنند. این رسانه از سخنگوی فرماندار کالیفرنیا استناد کرد که اظهارات زیر را ارائه کرد:

“الون مسک و تیم وی به ایالت گفتند که ویترناتی را تهیه کرده اند و می خواهند آنها را با کمبود مستقیم مستقیم در بیمارستان ها توزیع کنند. این اداره هر روز با بیمارستان های سراسر ایالت در مورد تامین تهویه آنها ارتباط برقرار می کند و تا به امروز از هیچ بیمارستانی چیزی نشنیده ایم. سیستمی که مستقیماً از تسلا یا مشک تهویه دریافت کرده است “.

ماسک به سرعت در توییتر حاضر شد تا در مورد گزارش CNN اظهار نظر کند. وی ابتدا مکاتبات بین کارمند تسلا و یک مقام دولتی را ارسال کرد ، که گفت که دستگاه های تهویه مطبوع آزمایش می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. و سپس یک پیام تحسین برانگیز از مدیرعامل بیمارستان ماموت در کالیفرنیا و عکس های پرسنل پزشکی که از تسلا و ماسک برای تهویه هوا تشکر می کنند ، منتشر کرد.

برای تأیید آن ، 48 ساله سپس CNN را به خاطر داستان نویسی خود متناسب کرد:

اثبات و اظهارنظر مشك باعث ایجاد سیل اظهارات عصبانی به CNN شد.

کاربران با کارشناسی ارشد فناوری موافقت کردند و اخبار جعلی کانال را برند کردند.

برخی دیگر از نحوه برخورد مسك با گزارش CNN ستایش كردند.

یک کاربر حتی داستان را به عنوان آزار و اذیت هدفمند گزارش کرد.


پاسخی بگذارید