سیا تبلیغات عوامل “بین بخشی” را انجام می دهد ، بایدن “روز وفاداری” را جشن می گیرد

سیا تبلیغات عوامل “بین بخشی” را انجام می دهد ، بایدن “روز وفاداری” را جشن می گیرد

بایدن اول ماه مه را “روز وفاداری” اعلام می کند. بوكله دادگستری سالوادور را منحل می كند. کنگو واکسنهای بلااستفاده را به عنوان دوزهای احتکار ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای همسایگان می فرستد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، مجریان شان بلكمون و ژاكی لقمان با ویرایشگر اخبار همراه هستند. والتر اسمولارک بحث در مورد بیانیه دولت بایدن مبنی بر اعلام اول ماه مه به عنوان “روز وفاداری” ، سنت دیرینه روسای جمهور ایالات متحده با استفاده از تاریخ برای پنهان کردن جشن طبقه کارگر روز جهانی کارگر ، و ارتباطات بین “روز وفاداری” و ضد کمونیسم نهفته در سیستم سرمایه داری ایالات متحده.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند سونیا اومانزور، یک فعال جامعه سالوادورایی که از سال 1981 به عنوان پناهنده سیاسی در ایالات متحده زندگی می کند ، برای بحث در مورد اقدام اخیر رئیس جمهور نایب بوکله برای برکناری دادگاه عالی و دادستان کل السالوادور ، چرا بسیاری از ناظران بین المللی تلاش آشکار برای از بین بردن باقی مانده ها را محکوم می کنند استقلال قضایی و تاریخچه مستند دولت آمریكا در زمینه حمایت از رژیم های جناح راست وحشی در السالوادور و فراتر از آن.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کامبله موساولی با مرکز تحقیقات کنگو برای بحث درمورد اقدام جمهوری دموکراتیک کنگو برای استقرار مجدد بیش از یک میلیون واکسن در کشورهای همسایه قبل از انقضا ، چگونه احتکار ذخایر واکسن توسط کشورها در شمال جهانی منجر به پزشکی می شود آپارتاید در آفریقا و فراتر از آن و نقش اتحادیه آفریقا در تلاش برای ارائه یک پاسخ هماهنگ به بیماری همه گیر پوکی در قاره.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند داریل لامونت جنکینز، بنیانگذار و مدیر اجرایی پروژه One People ، برای بحث در مورد اهمیت فیلم جدید استخدام شده CIA با تاکید بر ارزشهای “مقطعی” افسران خود ، اینکه چگونه نگرانی از هدف قرار دادن FDA سیگاریهای سیاه باعث می شود دولت بایدن به عقب برگردد تلاش آن برای ممنوعیت فروش سیگار منتول و تلاش های رسانه های سازمانی برای توان بخشی به اصطلاح “جمهوری خواهان میانه رو”.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم