سیاست پیشنهادی بایدن در مورد برنامه ترامپ ، منطق را تکرار می کند

سیاست پیشنهادی بایدن در مورد برنامه ترامپ ، منطق را تکرار می کند

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با جیم کری در مورد برنامه جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، برای روابط ایالات متحده با صحبت می کنند.

Antiwar.com روز دوشنبه گزارش داد: “نوشتن در CNN ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 ، جو بایدن ، طرح دولت خود را برای ایران بیان کرد.” بایدن گفت: “در قطعه ای با عنوان” راهی سخت گیرانه تر برای ایران وجود دارد “، بایدن گفت برای بازگرداندن توافق هسته ای 2015 با ایران همکاری خواهد کرد.” چه چیز دیگری در این طرح بود؟

بنابراین ، پولیتیکو روز یکشنبه گزارش داد که ایران در حال توطئه برای کشتن سفیر ایالات متحده در آفریقای جنوبی به تلافی ترور ژانویه سرلشکر قاسم سلیمانی در عراق است. Antiwar.com روز دوشنبه گزارش داد: “پس از گزارشی مشکوک از پولیتیکو ، ادعا کرد که ایران در حال بررسی ترور سفیر ایالات متحده در آفریقای جنوبی است ، یک منبع اطلاعاتی به روزنامه آفریقای جنوبی دیلی ماوریک گفت که” احتمالاً توطئه واقعی نیست “. آیا ما می خواهیم از این داستان تأیید نشده استفاده کنیم؟

دولت ونزوئلا “روز دوشنبه ادعا کرد که عملیات مخفی منفجر کردن نیروگاه های برق و تأسیسات نفتی را برای ایجاد بی ثباتی در کشور سوسیالیستی متوقف کرده است ، و گفت که هشت توطئه گر از جمله یک آمریکایی را که با سلاح سنگین ، مواد منفجره ، تصاویر نظارتی و پول نقد در حال سفر بود بازداشت کرده است” واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد. چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد: “دادگاه عالی ویسکانسین روز دوشنبه حکم داد که بلیط ریاست جمهوری حزب سبز واجد شرایط حضور در آرا ایالتی نیست.” “این تصمیم پس از آن صادر شد که کمیسیون انتخابات ویسکانسین در 20 آگوست حاضر نشد هووی هاوکینز ، رقیب حزب ریاست جمهوری و رقیب حزب سبز وی ، آنجلا واکر ، را در رای گیری 3 نوامبر قرار دهد ، زیرا دادخواست های امضای آنها دارای دو آدرس مختلف برای واکر بود.”

پولیتیکو روز یکشنبه گزارش داد: “دولت ترامپ شرط می بندد که می تواند میلیون ها عکس ویروس کرونا به آمریکایی ها که بیشتر به آنها نیاز دارند ، با استفاده از یک سیستم داده جدید و اثبات نشده که تهدید به دور زدن ردیاب های دولتی است که مدتهاست در برنامه های واکسیناسیون عمومی قرار دارند ،”. این مسئله چقدر قابل توجه است؟

نیویورک تایمز روز سه شنبه گزارش داد: “هنگامی که به دنبال تشکیل مجمع عمومی امسال بود ، دبیرکل آنتونیو گوترش بر نگاه طولانی” به سازمان ملل تأکید کرد. وی گفت: “ارزشهای نهفته در منشور ملل متحد از” آفت جنگ جهانی سوم كه بسیاری از آن ترسیده بودند “جلوگیری كرده است. … در حالی که پیشگام ارائه دهنده کمک های بشردوستانه است و نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در بیش از ده منطقه ناپایدار فعالیت می کنند ، سازمان ملل متحد نتوانسته است به جنگ های طولانی مدت در سوریه ، یمن یا لیبی پایان دهد. درگیری تقریباً به قدمت خود سازمان ملل متحد است. “

رویاهای مشترک روز دوشنبه گزارش داد: “دادگاه تجدیدنظر فدرال روز دوشنبه تلاش دولت ترامپ برای پایان دادن به حمایت های بشردوستانه از صدها هزار مهاجر را تأیید کرد و زمینه را برای احتمال اخراج گسترده افرادی که سالها در این کشور زندگی کرده اند هموار کرد”.

“هنگامی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه میزبان امضای توافق نامه دیپلماتیک بین اسرائیل و امارات متحده عربی باشد ، مراسم کاخ سفید همچنین به عنوان شناخت ضمنی آغوش فروش تسلیحات ترامپ به عنوان سنگ بنای سیاست خارجی او عمل خواهد کرد” تایمز روز سه شنبه گزارش داد. چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

میهمانان:

جیمز کری – سردبیر و مالک مشترک هشدار Geopolitics

اسکات ریتر – بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق

ریکاردو واز – تحلیلگر و ویراستار سیاسی در Venezuelanalysis.com

عجمو باراکا – نامزد سابق معاون ریاست جمهوری آمریکا برای حزب سبز

دکتر یولاندرا هنکوک – پزشک

الیزابت مایرز – وکیل ، سردبیر سابق کتاب در داخل عربستان و دموکراسی برای دموکرات های خارج از کشور رهبری می کند

کارلوس کاستاندا – وکیل مهاجرت

اسکار چاکون – بنیانگذار و مدیر اجرایی Alianza Americas ، یک شبکه ملی مستقر در شیکاگو ، سازمانهای مهاجر تحت نظارت و مهاجر در ایالات متحده
رابرت فانتینا – روزنامه نگار و فعال فلسطینی

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]