سیاست خارجی بایدن در شرق آسیا ؛ تغییرات عربستان سعودی بازگشت به رویاهای بهتر

سیاست خارجی بایدن در شرق آسیا ؛ تغییرات عربستان سعودی بازگشت به رویاهای بهتر

همانطور که تیم جو بایدن برای تصاحب کاخ سفید آماده می شوند ، چگونه مسائل سیاست خارجی را ارزیابی می کنند؟

کی جی نو، نویسنده و محقق ژئوپلیتیک آسیا و اقیانوسیه ؛ و دیوید سوانسون، فعال ، روزنامه نگار ، مجری رادیو و نویسنده کتاب “بهبود استثنایی” ، با ما همراه باشید تا درباره آنچه ممکن است در دولت بیدن تغییر کند در مورد برخی از مواضع اصلی سیاست خارجی و روابط بین الملل ، از شرق آسیا ، بحث کنید.

الیزابت مایرز، وکیل و استادیار کمکی حقوق در دانشگاه آمریکایی کالج حقوق واشنگتن ، رهبر دموکراسی در دموکرات های خارج از کشور مراکش و سردبیر سابق کتاب در داخل عربستان ، به ما می پیوندند تا بدانیم که یک دولت بایدن برای سیاست خارجی در میانه به چه معناست؟ مشرق جشن پیروزی احتمالی بایدن از عربستان سعودی کمتر از جزئی است ، اما این به چه معناست؟ روابط ایالات متحده با عربستان سعودی ثابت بوده است ، با این حال بایدن گفته است که قصد دارد این رابطه را “ارزیابی مجدد” کند. او پاسخگویی بیشتری می خواهد اما مشخصات خاصی ارائه نداده است. آیا این احتمال وجود دارد که یک دولت بایدن ، مانند متوقف کردن فروش سلاح به عربستان سعودی ، یک گام اساسی و عظیم بردارد؟ اگر اینگونه نباشد ، رهبری سعودی دیگر از چه نگران هستند؟

جمال “دی جی وان لوو” محمدمجری برنامه رادیویی Luv Lounge و Old School Lunch Bag Mix در رادیو Square 1 ، برای بحث در مورد Biden’s Build Back Better به ما پیوست. وب سایت بایدن چهار اولویت اصلی را لیست می کند: COVID-19 ، عدالت نژادی ، بهبود اقتصادی و تغییرات آب و هوایی. با این حال ، آیا این تلاش ها از سیاست های اقتصادی نئولیبرالی و خصوصی سازی زمین ، مسکن و محله ها استفاده خواهد کرد؟ همه اینها بیشتر شکاف اقتصادی بین سفیدپوستان و سیاه پوستان آمریکایی را تشدید می کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]