سیاستمداران آمریکایی خواستار پیگرد قانونی نتفلیکس به دلیل فیلم ‘Caught’ فیلم پورنو کودک هستند

سیاستمداران آمریکایی خواستار پیگرد قانونی نتفلیکس به دلیل فیلم ‘Caught’ فیلم پورنو کودک هستند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کارگردان فرانسوی-سنگالی Maimouna Doucoure اصرار دارد که فیلم “Cyers” هشدار دهنده خطرات جامعه در رابطه با جنسیت زدگی دختران جوان است ، اما کاربران شبکه های اجتماعی این فیلم را پورنوگرافی خواندند و کمپین تحریم علیه پخش جریانی Netflix را آغاز کردند.

قانون گذاران آمریکایی خواستار برخورد قانونی با سرویس پخش تلویزیونی نتفلیکس برای نمایش فیلم جنجالی فرانسوی شده اند مأموران.

تام Cotton ، سناتور جمهوری خواه آرکانزاس و جیم بنکس ، نماینده ایندیانا ، وارد بحث و جدال در جریان این فیلم شدند که به گفته آنها دختران قبل از نوجوانی را جنسی می کنند و حتی آن را “پورنوگرافی کودکان” می نامند.

Cotton در بیانیه ای به “” گفت: “هیچ بهانه ای برای جنسی شدن کودکان وجود ندارد و تصمیم نتفلیکس برای تبلیغ فیلم” Cyers “در بهترین حالت ناپسند و یک جنایت جدی است. تماس گیرنده روزانه. “من از وزارت دادگستری می خواهم که علیه Netflix به دلیل نقش آنها در رساندن تصاویر صریح کودکان به خانه های آمریکا اقدام کند.”

بنکس افزود دادستان ها باید Netflix را به دلیل توزیع “پورنوگرافی کودکان” متهم کنند

وی گفت: “من به عنوان پدر دختران جوان ، این مسئله را بیماری آور می دانم.” این فیلم نه تنها علوفه ای برای بچه های كودك است ، بلکه دختران بسیار جوان را ترغیب می كند تا خواسته والدین خود را نادیده بگیرند و تصاویر پورنوگرافی خود را با غریبه ها به اشتراک بگذارند. “

“فرهنگ ما طی سالهای اخیر با شناخت قدرت تلویزیون ، فیلم و مجلات برای تأثیرگذاری بر دختران جوان ، مسیری طولانی را طی کرده است.”

“درسی که در این فیلم آموخته نمی شود. من می خواهم دخترانم یاد بگیرند.” بانکها اضافه شدند. “وزارت دفاع باید در حال آماده سازی اتهامات علیه Netflix برای توزیع پورنوگرافی کودکان باشد.”

کیتز داستان 11 ساله مهاجر سنگالی سنگی را شرح می دهد که به سه همکلاسی خود در گروه رقص دوقلوی خود می پیوندد و از اخلاق خانواده مسلمان چند همسر خود سرپیچی می کند.

این فیلم با عنوان مینیون به زبان فرانسوی ، اولین فیلم بلند سینمایی کارگردان ماریو دوکور ، کارگردان متولد پاریس است که مانند قهرمان فیلم از نژاد سنگالی است. اولین بار این فیلم در جشنواره ساندنس در ژانویه برگزار شد.

دوکور اصرار دارد که فیلم او “زنگ خطر” را به صدا در می آورد که “فرزندان ما باید وقت بچه دار شدن را داشته باشند ، و ما در بزرگسالی باید از بی گناهی آنها محافظت کنیم و تا آنجا که ممکن است آنها را بی گناه نگه داریم.”

قانون گذاران دیگر از هر دو طرف اختلاف حزبی نیز این فیلم را محکوم کرده و خواستار اقدام علیه نتفلیکس شدند.

تد کروز ، سناتور جمهوری خواه تگزاس ، نامه ای را که برای دادستان کل ویلیام بار ارسال کرده بود ، منتشر کرد و همچنین از وی خواستار تحقیق در مورد Netflix ، مدیران آن و تهیه کنندگان فیلم برای جرایم احتمالی پورنوگرافی کودکان شد.

تولسی گابارد ، نماینده کنگره دموکرات هاوایی نیز با توئیت نفرت از این فیلم را که به عنوان “پورنو کودک” طبقه بندی کرد “اشتهای پدوفیل را از بین ببرد و به تجارت قاچاق جنسیت کودک کمک کند. “او با هشتگ # لغوNetflix صدای خود را به درخواست های تحریم اضافه کرد.

اما ناظران رسانه های لیبرال به سرعت گابارد ، منتقد صریح حمایت رئیس جمهور سابق باراک اوباما از شبه نظامیان در سوریه ، را نظریه پرداز توطئه عنوان کردند:

این کمپین هشتگ پس از انتشار فیلم در نتفلیکس این هفته شتاب بیشتری به خود گرفت و باعث واکنش گسترده ای در شبکه های اجتماعی شد. عکس ها و کلیپ های معمول رقص انگیز در اوج فیلم خشم خاص را برانگیخته است.

بحث بر سر مأموران در ماه آگوست با انتشار تصاویر تبلیغاتی نتفلیکس که بسیار جنسی تر از پوستر اصلی فیلم بود ، آغاز شد. سرویس پخش جریانی از “اثر هنری نامناسب” عذرخواهی کرد اما اکران فیلم را لغو نکرد.

نت فلیکس ، که در میان اعتراضات مداوم زندگی سیاه پوستان اهمیت دارد ، به تعهد خود در مورد “پیشروهای سیاه قوی” در فیلم و تلویزیون بوق زده است ، از تصمیم خود برای انتشار فیلم دفاع کرده است. سخنگوی روز پنجشنبه گفت: “Cyers یک تفسیر اجتماعی علیه جنسی شدن کودکان خردسال است.”

“این یک فیلم برنده جایزه و یک داستان قدرتمند در مورد فشار دختران جوان در رسانه های اجتماعی و به طور کلی رشد جامعه از طرف جامعه است – و ما کسی را که به این مسائل مهم اهمیت می دهد را به تماشای فیلم تشویق می کنیم.”