“سگهای خنده دار نمی دانند حقیقت چیست”: جن پسکی برای قول دادن به “شفافیت” بازگشت

“سگهای خنده دار نمی دانند حقیقت چیست”: جن پسکی برای قول دادن به “شفافیت” بازگشت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

جنیفر پسکی بین سال های 2013 و 2015 ، زمانی که به عنوان سخنگوی وزارت امور خارجه در زمان باراک اوباما ، رئیس جمهور وقت ایالات متحده خدمت می کرد ، بارها عناوین جهانی را به خود اختصاص می داد.

شهروندان اینترنتی درباره ارسال اظهارنظرهای کنایه آمیز درباره اظهارات اخیر جن پسکی ، که قبلاً برای خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در دولت بایدن معرفی شده بود ، دو بار فکر نکرده اند.

روز چهارشنبه در اولین کنفرانس خبری خود با این عنوان ، 42 ساله متعهد شد که به رئیس جمهور ایالات متحده کمک کند تا “حقیقت” را به کاخ سفید بازگرداند.

“[…] خود [Joe Biden’s] هدف و تعهد او این است که شفافیت و حقیقت را به دولت بازگرداند تا حقیقت را به اشتراک بگذارد حتی اگر شنیدن آن دشوار باشد. و این چیزی است که من امیدوارم در این نقش نیز بتوانم آن را ارائه دهم “، گفت: در حالی که سوالات مربوط به آدرس تحلیلی بایدن ، COVID-19 ، ایران و بسیاری از موضوعات دیگر را خسته می کرد ، گفت: پسکی.

با این وجود کاربران توییتر همچنان در مورد قول دبیر مطبوعاتی کاخ سفید تردید داشتند ، و یک شهروند نیز شیوه صحبت کردن پساکی را مسخره کرد.

آنها خاطرنشان كردند: “اكنون اگر كسی بتواند مانع از گفتن هر كلمه دیگری شود كه بسیار عالی خواهد بود ، خصوصاً اگر س tالات سختی از او پرسیده شود ، باعث می شود كه من در شفافیت شك كنم …”

این پست توسط دیگری مورد انعکاس قرار گرفت و اظهار داشت که “دموکرات های خنده دار نمی دانند حقیقت چیست و شفافیت چیزی نیست که آنها نیز می دانند”.

پساکی در حالی که به عنوان سخنگوی وزارت امور خارجه بین سالهای 2013 تا 2015 کار می کرد بارها به تیتر روزنامه ها برخورد کرد.

تصور می شد که تکرار مکرر او در مورد “اجازه دهید من برگردم و بررسی کنم” به نوعی عبارت جالب او در آن زمان بود ، چیزی که در الگوهای رفتاری مختلف مورد تمسخر قرار گرفت.

هنگامی که در آوریل 2014 در مورد روابط گاز روسیه و اوکراین صحبت می کرد ، پسکی تصور کرد این اروپای غربی است که در واقع گاز طبیعی روسیه را تأمین می کند ، ابروهای زیادی ایجاد کرد.

در ژوئیه سال 2013 ، پس از فشار بر اینکه آیا دولت اوباما قیام اخیر ارتش به رهبری که محمد مرسی ، رئیس جمهور پیشین مصر را به عنوان کودتا برکنار کرد ، مشاهده کرد یا خیر ، پسکی گفت که “ما تشخیص داده ایم که لازم نیست قاطعیت داشته باشیم”.