سکوت رسانه ها درباره افشاگری های منفجره از نظارت ایالات متحده در مورد آسانژ

سکوت رسانه ها درباره افشاگری های منفجره از نظارت ایالات متحده در مورد آسانژ

اظهارات نژادپرستانه بایدن باعث عصبانیت می شود. رهبران اتحادیه اروپا بسته کروناویروس pricetag را به شک و تردید نگاه می کنند. فرمانده بولیوی مجلس ملی را تهدید می کند

در این قسمت از By Any Mans لازم ، میزبان شان بلکون و ژاکی لوقمن درباره اظهارات نژادپرستانه جو بایدن در مصاحبه اخیر رادیو صبح تلويزيون با Charlamagne tha God بحث و گفتگو می كنند ، جایی كه اظهارات منفرد وی به طیف طولانی ای از اظهارات نگران كننده بایدن درباره موضوعات نژادی ، تبدیل می شود. و به همین دلیل احتمالاً اظهارنظرهای وی همچنان مشكلی برای دموکراتها در فروش كاندیدایی با نقصان به پایگاه رأی دهندگان است كه آنها به بیشترین میزان نیاز دارند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند گیلبرت مرسیسردبیر اخبار Junkie Post و نویسنده کتاب “The Orwellian Empire” برای گفتگو درباره بسته جدید بازیابی Coronavirus اتحادیه اروپا ، “معامله سبز” اتحادیه اروپا ، تغییر ظاهری صدراعظم آلمان آنگلا مرکل در موقعیت در معامله و تأثیرات رئیس جمهور فرانسه از دست دادن امانوئل ماکرون اکثریت مطلق در پارلمان فرانسه.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند اولی وارگاسنویسنده و روزنامه نگار با رادیو كاواشون كوكا ، برای گفتگو در مورد تهدید آشكار فرمانده نیروهای مسلح بولیوی برای براندازی مجلس شورای ملی ، اعلامیه ای مبنی بر اینكه رئیس جمهور بولیوی ناشی از كودتا ، ظاهراً در حال تحقیق درباره وزیر بهداشت از زمان اخراج وی بر سر وی است. نقش در یک رسوایی در حال ظهور فساد مربوط به ونتیلاتورهای اروپایی و آخرین اعتراضات در جریان اعتراض به انتخابات جدید.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند مکس بلومنتال، سردبیر The Grayzone و نویسنده کتاب “مدیریت وحشیانه: چگونه دولت امنیت ملی آمریکا ظهور القاعده ، داعش و دونالد ترامپ را سوخت” برای گفتگو در مورد مقاله جدید خود مبنی بر نقش شرادل قمار شلدون آدلسون در محافظت از سیا صحبت کرد. دخالت در نظارت بر جولیان آسانژ ، گزارش جدید گریزون مبنی بر اینکه یکی از نویسندگان داستانی که واقعه پیروز واقعی وی را در زندان به سر می برد ، از آن زمان توسط NYPD استخدام شده است ، و چرا به نظر می رسد که مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری دموکراتیک تبدیل شده است. “آخر هفته در Biden’s.”

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم