سوگند داران و تبلیغات مترقی Ornery

سوگند داران و تبلیغات مترقی Ornery

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان سیاست های روابط خارجی شامل دولت بایدن و معاملات آن با JCPOA ، نفوذ خارجی ، سوگیری رسانه ها و نگرانی های اخیر در مورد گسترش تبلیغات هستند.

میهمانان:

لیث معروف – تهیه کننده و مشاور حقوق چند رسانه ای | س Quesالات پیرامون گزارشگر ویژه سازمان ملل

الكساندر مرکوریس – سردبیر در TheDuran.com | ناوالنی ، سیاست انگلیس

دانیل لازار – نویسنده | بررسی اجمالی اویغور

اندرو اسپاناوس – روزنامه نگار | بروزرسانی: سقوط دولت ایتالیا

دکتر پیرس رابینسون – دانشمند سیاسی | پوشش FCO UK

دولت بایدن مذاکرات خود را با ایران درباره برجام آغاز کرده است. لیث معروف جزئیات روابط گذشته ایالات متحده با ایران و معنای آن برای مذاکرات آینده را بیان می کند.

عفو بین الملل پس از شکایت از اظهار نظرهای قبلی علیه بیگانه هراسی ، الکسی ناوالنی را از “زندانی عقیدتی” لغو کرد. الكساندر مرکوریس تصمیم خود را درباره تصمیم و بینش نقشی كه سیاست انگلیس در این موضوع بازی می كند ، ارائه می دهد.

در همین حال ، اسناد دفتر امور خارجه ، مشترک المنافع و توسعه انگلیس نشان می دهد که پول برای تأمین بودجه رسانه های مانند رویترز و بی بی سی ، در یک “کمپین نفوذ ضد روسیه” استفاده شده است. دکتر پیرس رابینسون ، مدیر مشترک سازمان مطالعات تبلیغات ، در مورد سیاست های تأثیر خارجی و نقش رسانه های جریان اصلی در عملیات تبلیغاتی صحبت می کند.

چین همچنان به اتهامات نقض حقوق بشر در مورد رفتار با مسلمانان اویغور روبرو است. دانیل لازار برای تعریف اصطلاح “نسل کشی” و مفاهیم آن از انگیزه های سیاسی با خطاهای خطا همکاری می کند.

ایتالیا یکی از کشورهایی است که در بحران Covid-19 بیشترین آسیب را دیده است. ماریو دراگی به عنوان نخست وزیر جدید برنامه هایی برای بازگرداندن کشور اروپایی دارد. روزنامه نگار آمریکایی در ایتالیا ، Andrew Spannaus ، از سیاست ایتالیایی و نقش Draghi در مورد مسائل با ایتالیا و بانک های اتحادیه اروپا صحبت می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم