سونامی خشم با توافق کنگره در زمینه کمک به COVID با تأمین 600 دلار به آمریکایی ها ، به توئیتر حمله کرد

سونامی خشم با توافق کنگره در زمینه کمک به COVID با تأمین 600 دلار به آمریکایی ها ، به توئیتر حمله کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ایالات متحده ، که همچنان کشوری است که بیشتر تحت تأثیر همه گیر ویروس کرونا قرار دارد ، از ماه آوریل تاکنون شاهد لایحه تسکین ویروس کرونا نبوده است ، زیرا رهبران کنگره همچنان در مذاکرات گیر کرده بودند. توافق جدیدی در مورد بسته دیگر کمک COVID که امروز اعلام شد ، به نظر نمی رسد که بیشتر آمریکایی ها را خوشحال کند.

پس از آنكه رهبران كنگره آمریكا روز یكشنبه اعلام كردند كه سرانجام در مورد لایحه جدید ویروس كرونا توافق كردند ، این تصمیم بلافاصله موجی از واکنش ها را برانگیخت و همه افرادی كه به آن واکنش نشان دادند خوشبین نبودند.

این لایحه ، در حالی که دموکرات ها به این ادعا که “ویروس را خرد می کنند و پول را به جیب مردم می اندازند” و جمهوری خواهان وعده می دهند که “کمک بیشتری در راه است” مورد تمسخر قرار گرفت ، باعث عصبانیت شهروندان در مورد آنچه بیشتر به نظر می رسد ، می شود مبلغ پرداخت مستقیم ناچیز به افراد ، صرفاً 600 دلار.

مقدار پول توسط بسیاری “توهین آمیز” و “شرم آور” تلقی می شود ، به گفته بسیاری از کاربران این مبلغ “حتی از انجام هیچ کاری بدتر است”.

در طوفان اظهارنظرهای منفی درمورد این لایحه ، افراد اینترنتی هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات را به دلیل تصمیم گیری مورد انتقاد قرار دادند.

عصبانیت شبکه های اجتماعی با کنایه تلخ آمیخته است.

حتی مدیرعامل توییتر ، جک دورسی ، با ابراز خشم از مبلغ 600 دلار ، با اشاره به “پول فیات” ، پول را با انتقاد شدید انتقاد کرد – ارز صادرشده توسط دولت که کالایی مانند طلا پشتوانه آن را ندارد. یکی از کاربران به او پاسخ داد و اظهار داشت که “کشورهای دیگر ماهانه هزاران دلار برای شهروندان خود می فرستند”.

با این وجود بسیاری از افراد یادآوری کردند که مدیر عامل توییتر چقدر پول دارد ، واکنش دورسی با گرمی همه پذیرفته نشد.

جدیدترین لایحه تسکین ویروس کرونا در اوایل روز یکشنبه توسط رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، اعلام شد. اکنون این مجلس به مجلس نمایندگان به رهبری دموکرات ها راه یافته و به مجلس سنا تحت کنترل جمهوریخواهان راه خواهد یافت. در صورت تصویب ، این توافق نامه باید توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده امضا شود.